PLAYING WITH COLOURPOP N°2 & LAST CHANCE TO ENTER GIVEAWAY

I've recently been on a ColourPop binge (you can read about my opinion on their eyeshadows here) and today is no exception. As you may have guessed from the pictures, my order didn’t only consist of eyeshadows, some highlighters and liquid lipsticks also found their sneaky little way into my shopping bag. I’m giving a quick overview of the highlighters and ultra matte liquid lipsticks I purchased. Just so you are not confused about the title - there is a ColourPop giveaway going on in the blog, but since this is my first time ever trying something like this, I've limited the participants as only people living in Estonia. I will try my best to make future giveaways international though! Without further ado, on to the products!

Olen hirmsal ColourPop lainel ja ka tänane postitus räägib just sellest firmast. Suuresti on see küll põhjusel, et ei tahtnud eelnevat postitust liiga pikaks venitada ning jätkan nüüd sealt, kus viimane kord pooleli jäin. Eelnevas ColourPopist rääkivas postituses mainisin vaid lauvärve (siin), kuid see polnud kõik, mis sealt tellisin. Täna tahaksin rääkida ka särapuudritest ning ultra-mattidest huulepulkadest. Tuletan meelde, et veel viimast päeva on blogis käimas kingiloos ning võimalik on võita ka endale ColourPop tooteid! Osaleda saab Rafflecopteri rakenduse kaudu selles postituses! Loos sulgub keskööl ning homme hommikul kuulutan välja võitja! :) Edasi aga toodete juurde.
The highlighters, much like the eyeshadows, have a bouncy, soft consistency and are very malleable. The texture feels silky and smooth (and a little “wet”) and applies beautifully. Because of the unique formula, they can be used as a cream or a powder highlight. I find it best to apply them with the fingers (as I did with the shadows) and this could work to your advantage or not – I’m not particularly skilled in applying highlighter with fingers, so it felt a little odd at first, but I got the hang of it in no time. Using a brush works as well, but I felt the pigment didn’t stay as strong as applying it with fingertips. 

Särapuudritel nagu ka lauvärvidel on omapärane pehme vetruv tekstuur, mis tundub näpu all siidjas ja veidi „märg“. Nende ainulaadse formulatsiooni tõttu saab neid peale kanda kui kreemjat või puudrist särapuudrit. Kõige parem tulemus jääb sõrmedega pealekandes (nagu ka lauvärvidel), kuid see võib olla nende pluss ning ka miinus. Isiklikult ei ole ma harjunud sõrmedega särapuudrit näole lisama ja seetõttu tundus see esialgu veider. Sain tehnika aga üsna kiiresti selgeks ja tegelikult pole see üldsegi keeruline. Ka pintsliga saab toodet edukalt kasutada, aga siis ei jäänud pigment sama särav kui sõrmi kasutades. Püsivuse kohta halbu sõnu pole öelda - kestis tublisti terve päeva.

The shades I purchased were Stole the ShowLunch Money and Smokin’ WhistlesStole the Show is a light cool-toned gold with flashes of pink, silver and gold. Lunch Money is a beautiful soft light gold with a frost finish and Smokin’ Whistles is a cool toned pink champagne with silver highlights. My personal favourite and the one I reach most for is definitely Lunch Money – it is a true gold champagne color (in the lines of Becca Moonstone or The Balm’s Mary-Lou Manizer). Stole the Show is much too light for me with silver shimmer (but could work great on a cool toned pale skin) and Smokin’ Whistles has a very pink tone, fit more as a blush topper in my opinion.

Toonid, mis minu ostukorvi jõudsid, kannavad nime Stole the ShowLunch Money ja Smokin’ WhistlesStole the Show on hele külma varjundiga kuldne toon roosakate, hõbedaste ja kuldsete säratükkidega. Lunch Money on kaunis tõelist šampusetooni hele soe kuld ning Smokin’ Whistles külma varjundiga ning hõbedase säraga roosakas šampusetoon. Minu kindel lemmik on Lunch Money, kollakas šampusetoon, mis meenutab Becca Moonstone’i või The Balmi Mary-Lou Manizerit. Stole the Show on minu jaoks liiga hele ja külm (aga peaks sobima vastava nahatooniga) ning Smokin’ Whistles nõnda roosa, et sobiks pigem põsepuna katma (samas võiks roosaka alatooniga neidudele sobida).
On to the lipsticks. I’ve mentioned I got these as a part of the promotion they were doing on site. The shades I received were Monday, Wednesday, Thursday and Saturday, but you can purchase them all separately (for $6) or as a bundle (for $35). For the good – they are extremely long-wearing. In terms of wear the last just as long as their expensive counterparts (think MAC or Anastasia). They also apply very opaque – you only need one swipe to get the job done, something that is also more common among more expensive liquid lipsticks. I didn't encounter any streakyness with the shades at hand. The colours also show up exceptionally intense on the lips and are very true to the colour in the tube. And not to mention they are extremely affordable. These aspects, along with being kissing and eating proof, make them some of the best liquid lipsticks I’ve tried. There is one down side though – they are also extremely drying. I guess they don’t call them ultra matte for nothing. After a full day of wear, my lips needed some serious mending, feeling quite dry and chapped (I’ve yet to find a matte liquid lipstick that doesn’t do this though). I do love the colours and they are perfect for the days you’d like an intense shade on the lips without the fear of having lipstick all over your face. 

Natuke ka mattidest huulepulkadest. Nagu mainisin, sain huulepulgad kampaania raames tasuta (ning ise värve ei saanud valida). Toonid, mis mulle saadeti, kandsid nime Monday, Wednesday, Thursday ja Saturday. Kodulehelt saab neid osta kas üksikult (6$) või komplektina (35$). Heade omaduste poolest on need huulepulgad väga kauakestvad - musitamis- ning söögikindlad ja minu jaoks oma kallite analoogidega ühel tasemel (nagu näiteks MAC või Anastasia samalaadsed tooted). Ühtlasi on nad äärmiselt läbipaistmatud ning piisab ühest tõmbest üle huulte, et täielikult ühtlane toon saavutada. Mina ei täheldanud pealekandmisel ka erilist jutilisust (nii mõnelgi MAC huulepulgal ei jää tulemus ühtlane). Värvid jäävad huultel erakordselt intensiivsed ning tuubi toonile tõetruud. Mainimata ei saa ka jätta nende soodsat hinda (vastav MACi matt huulepulk maksab ~20€). Kõiki neid punkte arvesse võtta peaks ütlema, et need on pealekantavuse suhtes ühed paremad matid huulepulgad, mida olen kasutanud. Kahjuks on ka üks negatiivne külg - need on väga, väga kuivatavad (samas pole ma veel ühtegi matti huuletoodet leidnud, mis seda ei teeks). Peale päevast kandmist on tükk tööd, et huuled taas endisesse seisukorda saada. Sellest olenemata on toonid tõesti intensiivsed ja tõetruud ning kauapüsivad, nii et on ideaalsed päevadeks (või õhtuteks), kui oleks vaja saavutada erk huulemeik hirmuta, et söömisjärgselt värv mööda nägu laiali on.
I swatched three shades and will share them in the order of my most favourite to least. My favourite was the shade Saturday, aptly described as a saturated blackberry. I know how hard it is to wear dark lips with the fear of smearing them all over. This didn't budge one bit and looks very effective! One down side is the fact this is the only shade that didn't show up completely opaque - as you can see it is a little lighter in the middle of my lower lip. It doesn't bother me much though and the overall look looks super cool! PS! This soft eye look is also done with ColourPop products - the shades Truth and Mittens on the lid (Mittens also along the bottom lash line) and the highlighter Stole the Show in the inner corners).

Kandsin näidisena peale kolme tooni ning jagan neid järjekorras kõige lemmikumast kõige vähem lemmikuni. Mu lemmiktoon on kindlalt Saturday, mida sobivalt kirjeldatakse kui rikkalikku põldmarjatooni. Tean kui keeruline on tumedat huult kanda nii, et see laiali ei läheks. See toon ei liikunud kuskile ja näeb väga efektne välja! Üks negatiivne külg on see, et toon ei jäänud täielikult läbipaistmatu - alumise huule keskel on näha natuke heledamat kohta. Mind see väga ei seganud ja üldmulje on väga lahe! PS! See pehme-tooniline silmameik on samuti tehtud ColourPop toodetega - värvid Truth ja Mittens lau peal (Mittens ka alumisel ripsmereal) ning särapuuder Stole the Show silma sisenurkades).
My second favourite is the shade Thursday, a matte brilliant violet. It is a beautiful hot fucshia shade that went on streak free and looks bright and vivid.
Mu teine lemmik on toon Thursday, matt särav violetne fuksia-toon. Peale jäi täielikult läbipaistmatu ning erk.
My least favourite shade was Monday, which was really unfortunate since I was hoping it would be my favourite. It is a beautiful matte nude, described as a warm peachy beige, but it definitely didn't show up as beautiful and vivid as the previous colours. It's still a nice tone and could probably worn best as a everyday shade from the bunch.
Kõige vähem meeldis mulle toon Monday, millest on kahju, sest lootsin, et see sobib mulle hästi. Tegemist on kauni mati nude tooniga, mida kodulehel kirjeldatakse kui soe virsikukarva beež, aga teiste toonidega võrreldes ei jäänud see kindlasti nii kaunis ja särav. Sellest hoolimata on toon iseenesest ilus ja olemasolevatest kõige lihtsam igapäevaseks kandmiseks.
Overall, I'm very happy with my purchases. The eyeshadows (talked about here) and highlighters have a unique formula and look beautiful and the ultra matte liquid lipsticks are on par with many of the high end counterparts I own. The affordable price tag makes seals the deal and makes me a happy shopper indeed!

Kokkuvõttes olen nende toodetega väga rahul. Lauvärvidel (rääkisin neist siin) ning särapuudritel on erakordne koostis, mille tõttu on tooted väga pigmendirohked ning kaunid. Matid huuleläiked on sarnased paljudele luksuslikumatele toodetele (nagu MAC või Anastasia). Seda kroonib taskukohane hind, mistõttu on raske nendest toodetest mööda vaadata! Nagu üleval mainitud on veel viimast päeva käimas ColourPop toodete kingiloos! Osaleda saab siin (postituse lõpus) ning auhinnaks kaks ettevõtte lauvärvi (Koosh ja Tinsel) ning huuletoodet (Ultra Satin Lip toonis Wink ja Ultra Matte Lip toonis Wednesday). Loos lõpeb täna keskööl ning võitja selgub juba homme hommikul! Niisiis tulge kindlasti osalema! :)


1 comment

  1. Nii ilusad toonid ja mõnusad tooted tunduvad! See huuletoon "Saturday" sobib Sulle nii hästi :)

    ReplyDelete