PLAYING WITH COLOURPOP & GIVEAWAY!

I’ve been curious about ColourPop for a while now, but unfortunately it's not readily available in Europe. I finally made the jump and ordered some products from the website. Just a heads up - if you are planning to order from outside the US (like me), you will probably have to pay a tax – the tax-free minimum to order into Europe is around €20 (it varies from country to country, so be sure to check it out before ordering). If you order anything over that, you have to pay value added tax. You can get free shipping on the ColourPop website on orders over $50, so either way you look at it, it works up to around $10 extra on the bill. I jumped on the wagon on a weekend they had some extremely good offers, so I found the difference wasn't so bad. But enough rambling about the money though and let's get to the products!
Olen juba pikemat aega ColourPop toodete suhtes uudishimulik olnud, aga kuna neid müüakse vaid USAs, on nende tellimine Eestisse raskendatud (loe: kallis). Igaks juhuks hoiatan ka teid – kui nende kodulehelt tellida soovite ja hinnad tunduvad väga head, siis üsna kindlalt lisandub sellele kas käibemaks või saatmiskulu. ColourPop pakub tasuta saatmist rahvusvahelistele saadetistele üle $50 (muidu on saatmiskulu $10), aga tellides Eestisse üle €22 väärtuses, tuleb tasuda käibemaks. Kuidas iganes asjale vaadata, lisandub saadetise hinnale veel umbes $10. Mina tellisin väga heade pakkumiste ajal jõuluperioodil, nii et $10 juurde maksta ei tundunud nii suur summa. Piisavalt tellimisinfost, edasi toodete juurde!
Since I hadn’t tried anything from the brand, I did some research on their bestsellers and went from there. They are extremely well-known for their Super Shock Eyeshadows, mostly for the ones that are very shimmery, some to the point of a beautiful metallic. I wanted to see if the hype was real and purchased a value pack called Mile High, which holds six shadows and cost $25 (the shadows are $5 individually). The shadows in here are Truth, a satin light beige; Nillionaire, a metallic bronze with pink and gold glitter; So Quiche, a metallic olive with violet and gold sparkles; Lala, a metallic copper; Cricket, an icy purple with multidimensional glitter and Mittens, a matte plummy brown. I also got a single shadow called Koosh, which is an metallic icy silver taupe.

Ma ei olnud eelnevalt ühtegi ColourPop toodet proovinud, nii et uurisin internetist nende popimate toodete kohta. Ühed, mis kohe silma jäid, olid nende Super Shock lauvärvid. Leidsin komplekti nimega Mile High, kus olid mitmed populaarsed toonid. Kuue lauvärviga komplekti hinnaks oli $25 (üksikult ostes on üks värv $5). Komplektis olid toonid Truth, mis on satiinne soe helebeež; Nillionaire, metaljas pronks roosa ja kuldse säraga; So Quiche, metaljas oliivitoon, milles on helelillad ja kuldsed säratükid; Lala, mis on metaljas vasetoon; Cricket, mis on mitmevärviliste säratükkidega jäine lilla ning Mittens, komplekti ainus matt ploomjas pruunikas toon. Tellisin ka ühe üksiku lauvärvitooni nimega Koosh, mida võib kirjeldada kui metalset jäist hõbedast helepruuni.
The texture of these shadows is a lot different than anything I own. They have a bouncy mousse feel with a rich colour payoff. They’re a little tricky to blend the traditional way though. You can get the best colour payoff by tapping the shadow on your lid with your finger and I’ve even seen some people use lash glue to get an intense shimmer. I usually apply the crease colour with a fluffy blending brush and then either add the colour on the lid with my finger or use a flat synthetic brush. Another problem lies in the fact that because of their mousse-y texture, they dry out quite fast, so you shoul keep the lids screwed on tight at all times! They are immensely pigmented, however, which more than makes up for the problems mentioned earlier. My favourite shadows are Lala and Koosh, because of their smooth, buttery metallic textures. Truth is a great everyday shade and Mittens works well as a dark blending colour. 

Nende lauvärvide tekstuur on kõigist minu senistest toodetest hoopis erinev. Seda võiks ehk võrrelda kunagise Maybelline Dream Matte Mouse konsistentsiga - kerge, vetruv, vahtjas rikkaliku värviga toode. Tekstuurist tulenevalt on neid aga natuke keeruline traditsiooniliselt hajutada. Kõige tugevamini jääb lauvärv peale näpuga lisades ning olen näinud videosid, kus kasutatakse lau peal sügavama efekti saavutamiseks ripsmeliimi. Tavaliselt hajutan enne tumedama tooni pintsliga ning siis lisan peamise värvi kas näpuga või lapiku pintsliga. Ühe negatiivse küljena võib välja tuua ka selle, et tekstuurist tulenevalt kuivavad need lauvärvid tavalistest märksa kiiremini, nii et oluline on peale kasutamist alati kaas tugevasti peale keerata. Tugev värvipigmentatsioon ning lihtne kasutamine korvavad aga eelnevalt mainitud probleemid. Minu tellitutest on lemmikud Lala ja Koosh oma pehme võise tekstuuri tõttu. Truth on hea igapäevane toon ning Mittens mõnus hajutusvärv.


As you can see from the title, I do have a surprise planned for you! However, since it is my first giveaway ever, I've opened the entries only for Estonian contestants! I hope you understand and I'll begin to work on trying to make future giveaways international! :)

Kuna postitus hakkab juba nii pikaks kiskuma, pean huuletoodetest ja särapuudritest rääkimise järgmiseks korraks jätma. Ühtlasi otsustasin mitte ainult ise meigitoodetest jahuda, vaid ka teile midagi pakkuda. Üks kinkeloosi võitja saab endale ColourPop Sweet kinkepaki, milles peituvad kaks lauvärvi toonides Koosh ja Tinsel ning Ultra Satin Lip huuletoote toonis Wink. Lisasin kingipakki veel Ultra Matte Lip huulepulga toonis Wednesday. Ma pole ärakingitavaid tooteid lahti teinud, seega ei saa teile toone näidata, kuid võite neid piiluda siit. Osalemise võimalikult lihtsaks tegemiseks lisasin alla Rafflecopter liidese. Ainsad kohustuslikud tingimused on jätta kommentaaridesse enda nimi ja e-mail, et saaksin võitjaga ühendust võtta ning like'ida LIINALOVESXO Facebooki lehekülge. Kuni +6 punkti on võimalik teenida erinevate sotsiaalmeediakanalite jälgimisega ja kingiloosi jagamisega Facebookis. Ainuke osalemiskriteerium on, et pakki oleks võimalik saata Eesti territooriumile (pakiautomaatide või postkontori kaudu) ning võitja loositakse välja 20.01.2017. Palju palju edu kõigile, ma ise olen selle kingiloosi üle väga elevil ja loodan, et loosiõnn naeratab! :)

a Rafflecopter giveaway

16 comments

 1. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 2. New Year, New Look. Äkki õnn naeratab ;)

  maris3373@hotmail.com

  ReplyDelete
 3. Ilusad säravad värvid :-)

  karmen055@hotmail.com

  ReplyDelete
 4. Uuu, how nice! Tore blogi avastus ka, polegi sinu blogini varem jõudnud. ;)

  Elisabethpurga@gmail.com

  ReplyDelete
 5. Goo Liinaa :) Very nice giveaway :)

  Nurkmaris@gmail.com

  ReplyDelete
 6. Olen alati ColorPop'i jälginud ning lauvärvid on üllatavalt hea pigmendiga! :)

  ReplyDelete
 7. Olen juba ammu tahtnud Colourpopi proovida aga saatmiskulud ja tollimaks on alati ära hirmutanud. Nüüd oleks hea võimalus proovida.
  Edu edasistes tegemistes :)

  hannamariarool@hotmail.com
  FB: Hanna Maria Rool

  ReplyDelete
 8. Väga tore postitus ja andis hea ülevaate toodetest. Pean ka ära mainima, et need metalsed lauvärvid on neist kõigist minu lemmikud. :)

  greeteratsep@gmail.com
  FB: Greete Rätsep

  ReplyDelete
 9. Järgmisena siis ootame tutoriali!

  mariliislippmaa@hotmail.com

  ReplyDelete
 10. Oo, nii ilusad toonid kõik - midagi uut ja põnevat katsetaks küll! :)

  Maaria /maariapoldmae@gmail.com

  ReplyDelete
 11. Woo, täiega lahedad toonid!

  Karolin
  karolinst@gmail.com

  ReplyDelete
 12. Oi, nende kohta olen kuulnud ainult head!

  Mai
  mai.sch@icloud.com

  ReplyDelete
 13. Marian
  mariansre@gmail.com

  Parimat! :)

  ReplyDelete
 14. Pole varem ühtegi loosi võitnud aga äkki seekord läheb hästi :)

  Hanna-Ly
  hanna.ly2000@gmail.com

  ReplyDelete
 15. Osalen loosis :)

  Andrea
  andreamaarja@gmail.com

  ReplyDelete