BY GOLLY, BE JOLLY!


 We got the first Christmas decorations up in November and decked out the tree weeks ago, but somehow Christmas still felt so far away and there seemed to be plenty of time to take photos for the blog. Only suddenly I discovered we are leaving to Estonia in just a couple of days! I’m waiting anxiously to meet my relatives and friends but as far as Christmas decorations are concerned, my mother and I don’t really see eye to eye. I quickly took photos of our modest abode and the travelling for Christmas can begin! I’m a little stressed out about packing though, because I need to plan ahead for a whole month in Estonia as well as our week-long trip to Portugal… not to mention I always overestimate the time in Estonia and make plans to study ALL OF THE Norwegian, take a hundred outfit shots, manage the blog every single day, make time to go to shops-cafés-restaurants-the gym AND visit all of my friends. Needless to say, I hardly ever get it all done. Well, here's hoping! I hope you enjoy our decorations for Christmas and maybe find some last minute inspiration for yourself!

Kuigi esimesed jõulukaunistused riputasin üles juba novembris ja kuuse sain ehitud pea kaks nädalat tagasi, tundus kuidagi, et aega on nende üles pildistamisega. Järsku avastasin aga, et juba sellel esmaspäeval hakkame Eestisse sõitma! Aega pole siin enam midagi jäänud! Ühelt poolt ootan juba hirmsasti, et saaks sugulasi-sõpru näha, aga näiteks kodu kaunistamise koha pealt ei ole Pärnus mul midagi teha. Seega jagan teiega siin meie Norra kodu jõuludekoratsioone, mis kahjuks juba paari päeva pärast siia üksi jäävad. Ühtlasi olen ma juba praegu pakkimise pärast üsna närvis, sest pean nii palju ette planeerima! Pean kaasa võtma kõik, mida terveks kuuks Eestis vaja oleks ning jaanuari alguseks oleme plaaninud reisi Portugali, mille üle oleme superõnnelikud, aga sinna on vaja teistsuguseid riideid. See pole küll Aafrika, aga sõprade sõnade järgi talvemantlit pole vaja… Ühtlasi arvan alati millegi pärast, et Eesti on mingi müstilise ajavööndiga koht, kus ma jõuan õppida ära kõik Norra keele, teha 100 outfit’i shooti, täiendada blogi iga päev, jõuda poodi-kohvikusse-restorani-trenni ja külastada kõiki sõpru Tartus, Tallinnas, Pärnus ja Kolga-Jaanis (nali, mul pole tegelikult seal ühtegi tuttavat, aga kui oleks, tahaks ka sinna jõuda). See kõik on aga tulevikus, nii et loodan, et meie kaunistused meeldivad ja võib-olla leiate endale veel viimase hetke inspiratsiooni!

This decoration is super simple to do yourself, but looks very effective. I don't know why, but I've never considered bringing Christmas tree branches into my house from outside and yet they were just a couple of meters from my home! I've bought so much fake stuff over the years that the simplicity of this just somehow.. blew me away. I topped it with some simple decorations and done!

Ma olen mõneti ikka nii öelda "milleeniumilaps" (kuigi ma tegelikult ei ole, aga näitan välja sellele generatsioonile omistatud abitust), sest poleks elusees arvanud, et sellist jõuludekoratsiooni on ise uskumatult lihtne teha! Õuest saab kuuseoksa tuppa tuua ja ära ehtida! Aastaid olen ostnud kokku igasugust fake'i jama ja kaks sammu uksest välja astudes oli täiuslik jõulukaunistus mind ootamas! Viskasin peale paar kaunistust ja olemas! 

Haha, Noodle, you weirdo! :)
Woah, quite a lot of pictures! I hope you enjoyed this little "Christmas decoration tour" and maybe find some inspiration for yourself! I especially enjoy the layout on the dinner table with the real fern branch, because it cost almost nothing to make and looks so festive! I hope you are enjoying the countdown to Christmas and have a lot of holiday cheer in your heart!

Huhh, hirmus palju pilte sai lõpuks. Loodan, et see "jõulukaunistuste ekskursioon" pakkus huvi ja võib-olla leidsite ka inspiratsiooni enda kodule midagi juurde lisada. Minu lemmik on see õuest toodud okste dekoratsioon, sest selle tegemine läks põhimõtteliselt null eurot maksma, aga loob tuppa väga mõnusa jõulutunde ja näeb efektne välja. Loodan, et naudite aega, mis jõuludeni on jäänud ja head pea kätte jõudvat kolmandat adventi!

2 comments

  1. Great post, these are nice photos!

    http://www.myclusterofthoughts.com/

    ReplyDelete