LAST OF THE AUTUMN DAYS

 We took a trip to the nearby town of Sogndal to enjoy some early Christmas shopping and decided to snap a few photos while there. It really was one of the last days before it started snowing. Foolishly I dressed in only a t-shirt and a leather jacket (what was I thinking?), probably wearing less clothes than sometime in the summer this year. I was fooled by the fact there was no snow on the ground, but damn, was it cold!
There's still not a lot of snow in these parts, but the temperatures are pretty low. The fjord was looking beautiful, however, with still water and a breathttaking view. It was a nice day, despite my poor choice in clothing!

Oli üks viimaseid päevi enne lume tulekut (Eestis oli selleks ajaks juba paks lumevaip maas). Ma ei tea, mis mul küll mõtteis oli, aga viskasin ülle vaid t-särgi ja nahkjaki, tõenäolisemalt vähem riideid, kui terve selle suve jooksul. Kuidagi tundus, et kui siin lund pole.. siis võib ju puhta ilma riieteta käia. Aga küll oli külm! Meil pole ikka väga palju lund, juba tahaks maagilisi jõulupilte teha! Sel päeval aga taganesime kiiresti sooja kaubanduskeskusesse, ostsime mõningaid jõuluasju ning tulime koju tagasi. Fjordipealne vaade aga oli hingemattev ja vesi nii liikumatu! Uskumatu, et kellegi tagahoovis (sest põhimõtteliselt seal me oma ülesvõtteid tegime) on nii lummav vaade! Nii et võib lugeda olenemata mu valest riidevalikust edukaks päevaks!


I was also looking for an excuse to style my (semi) new Mango flap bag. The round metal accessory bag (think Chloé Faye or J. W. Anderson Pierce bag) has been trending for a good couple of seasons now, but I definitely don't have the finance to spend it on seasonal trends that will be out of date in a hot minute.  I love how this bag looks reminiscent of a small Faye bag, but enough to see that it was "inspired" rather than copied... if that makes sense. Anyway, it's a gorgeous bag, a good find and goes with just about anything!

Tahtsin ka kasutada võimalust ja stiliseerida oma (peaaegu uut) Mango käekotti. Metalse rõngasaksessuaariga kotid (nagu Chloé Faye või J. W. Anderson Pierce) on juba mitu hooaega teemas olnud, aga isiklikult ei ole küll sellist finantsi, et iga trendiga uus disainerkott osta. Selle Mango koti juures on tore see, et see näeb küll väikesele Chloé Faye kotile sarnane välja, aga rohkem nagu sellest inspireeritud kui otseselt kopeeritud... kui see kõlab loogiliselt. Igatahes on tegu mõnusa kerge vabaajakotiga, mis tagatipuks sobib pea kõigega kokku!
 JEANS - RESERVED; KICKS - ADIDAS SUPERSTAR 80S ROSE GOLD
 BAG - MANGOWATCH - MOTO 360 2


I hope you are all having a wonderful mid-week and don't let the dark days get you down! What's your favourite fall accessory?

Loodan, et teil on käsil tore nädalakeskpaik ja ärge laske sombustel ilmadel tuju alla viia. Mis on teie lemmik sügisaksessuaar?

No comments