BLOG, UPDATED

I don't know if you ever feel this way, but autumn makes me feel like new beginnings. Some of us have to go to school, some back to work after the holidays, but in every way autumn feels like waiting for something new and exciting.
I felt the blog also needed a facelift, so I got A to work his magic and update it a little bit. He did it in such a small amount of time and it looks so much better! I hope you like the new layout, it feels a bit more modern and hence I feel like creating new, better content. Hope you are having a wonderful weekend! 

Kas te ka kunagi tunnete sügisel mingisugust seletamatut ootusärevust? Paljud peavad minema tagasi kooli, teised naasma puhkuselt tööle.. mina ei pea nagu kumbagi, aga süda on ikka ootust täis. Kuna olla on kuidagi uus ja värske, siis tahtsin ka blogikujundust natuke uuendada. Õigemini tegi seda küll A ja olen nii tulemustega väga rahul! Loodan, et ka teile uus välimus meeldib. See näeb natuke uuem ja uhkem välja ja nii on ka mul soov paremat ja ilusamat sisu luua! Loodan, et teil on käsil mõnus nädalavahetus!

2 comments

 1. Loving this - I felt totally the same way this October! x

  www.stylepetal.co.uk

  ReplyDelete
  Replies
  1. There's something about October, isn't there. Love it! :)

   Delete