SUNDAY RANDOMS Nº2

Hello, dear friends! Time is going by so fast, I can't believe it's already the middle of July. It's been a while since I posted photos of my everyday life, so I figured why not do it today. These are simple snaps that don't quite fit anywhere else or don't have a series of their own.
As much as I love talking about beauty stuff, it can get quite repetitive, so this is a nice change. I love looking at snaps like these on other people's blogs, so why not add some of my own. The photo above is once again an ode to my love for coffee (and pastry). I'm dreadful at food photography, so this picture took me so long to get right! Some of these photos (like this one) are also featured on my Instagram - go check them out here.

Tere kõigile! Küll aeg läheb kiiresti, imelik mõelda, et juba on juulikuu keskpaik. Ma pole pikalt igapäevaseid pilte postitanud ja neid on juba päris suur hulk kogunenud. Need on pildid, mis ei ole mingi seeria raames pildistatud või on lihtsalt  klõpsud igapäevaelust, mis mingil põhjusel minu jaoks tähtsad on. Kuigi mulle meeldib alati ilu- ja nahahooldustoodetest rääkida, võib see lõpuks üsna üksluiseks muutuda. Niisiis ilma pikema jututa: ülemine pilt on järjekordselt ood minu kohviarmastusele (kahjuks pean tunnistama, et ka saiakestest ei ütleks ära). Osad pildid (nagu see) on ka minu Instagramis üleval - neid saab vaadata siit.
I'm a flower hoarder! I bought these beautiful hydrangeas to go by the front door of our house. They are blooming so beautifully!

Olen kompulsiivne lilledekoguja! Iga kord kui poodi lähme, peab mõni õis minuga kaasa tulema. Ostsin need hortensiad meile välisukse kõrvale. Nii ilusad! Praeguseks on siin pildil kinnised õisikud ka lahti läinud, nii et õitemeri on garanteeritud!
I was making some delicious ice coffees (so much sugar!) in the hotter days. The weather has not been as great lately, so normal (hot) coffees are a must!

Soojemal ajal tegin endale tihti jääkohvi (jeebus, kui palju suhkrut!). Nüüd on ilm veidi nukker ja pigem otsin tavalisest (kuumast) kohvist lohutust.
Another picture of our garden flowers! Veel üks pilt meie aias olevatest lilledest!
We went walking with Noodle and I took this picture from across the fjord. The houses look so cute! Selle pildi tegin, kui käisime Nuudliga jalutamas. Need pisikesed majad näevad nii armsad välja! Mägi pole ka paha.
Here's another picture of some flowers... These were given to me for my birthday last year and I planted them just to see if they'd survive. They are still going strong and this year I had the chance to give some flowers to a friend of mine for their birthday. Talk about the gift that keeps on giving.

Veel ühed lilled. Nendega on selline tore lugu, et eelmisel aastal sain need potitaimena sünnipäevaks ja toppisin nad peenrasse, et näha mis juhtub. Õitsevad ka sellel aastal ja veel rohkem, nii et pildil olevad õied sain omakorda sõbrannale sünnipäevaks kinkida. Kink, mis kingib edasi.
I was chosen as a winner for this Essie nailpolish set from a Norwegian magazine called Costume. It was completely unexpected and I was really happy. The set contains ten polishes and is from Essie's new Gel Couture collection, which is supposed to be like a gel manicure without the lamp. The idea sounds great, and I'm testing it out now to see how long they really last.

Osutusin üllatavalt Norra ajakirja Costume loosi võitjaks ja mulle saadeti selline uhke Essie küünelakikomplekt. Tegemist on uute Gel Couture küünelakkidega, mis peaksid saavutama geelmaniküüri tulemuse ilma sõrmi lambi alla pistmata. Katsetan neid hetkel, et näha, kui püsivad need on, sest tavalakkide halb püsivus (ja pikk kuivamisaeg) on põhjus, miks üldse geellakke kasutama hakkasin. 
It was also my birthday (almost a month ago now). I had such a good time barbecuing with friends. The weather was amazing! Thank you all for coming, seriously, who could have a bad time with you wonderful bunch of people! An even bigger thank you goes to A, who did all of the hard work so I could just relax and hang out with friends!

Juunikuus oli minu sünnipäev ja sain veeta toreda päeva sõpradega naerdes, grillides ja kooki süües. Kahju ei teinud ka see, et ilm oli fantastiline! Aitäh kõigile, kes tulid ja mu päeva nii toredaks tegid! Üks suur aitäh veel A-le, kes muudkui sehkendas, nii et mina sain ainult istuda ja ilusat päeva nautida!
Another birthday child in the month of June was Noodle. She turned two, which is apparently 24 in human years, so she should be already acting like an adult, but she isn't. When are you going to start paying the rent? (I'm just kidding, we love her as she is). She was also afraid of her gift (on the left) and would not go near it. It took some serious persuasion in the form of treats for her to be less sceptical about the whole situation (spoiler: the gift contained more treats).

Veel üks juunikuu sünnipäevalaps oli Nuudel. Ta sai kaheseks, mis inimesteaastates teeb ta 24-aastaseks. Võiks juba täiskasvanuna käituda, aga ei. Millal sa üüri maksma hakkad, Nuudel? (ma teen ainult nalja, ta on meie väike sõber, isegi kui ta teeb vahel lollusi). See pilt on naljakas, sest ta kartis oma sünnipäevakingitust ja pidime teda hoolikalt maiustega meelitama, et ta sellele lähedale tuleks. Vihjeks võin öelda, et kingipakist võis leida veel maiust.
My dear friend Tania captured this moment of Noodle sleeping in my lap. What a sweetheart! I will be singing off for today. I leave you with... more flowers!

Mu hea sõber Tania tegi selle pildi Nuudlist, kes mu süles magab. Armas! Tänaseks on kõik põnevad pildid näidatud. Viimasena... veel lilli!

Liina

No comments