MINI INTERIOR HAUL

Hello, everyone! I have a little interior pieces haul to bring to you today. We took a little trip to a nearby town on our day off and I came back with some goodies.
I wasn't really planning to buy anything, but came across a wonderful store that sold cool interior pieces and I just had to have them! I had been eyeing most of these items before already, so I don't feel as guilty about my purchases. I just knew these design items had to come home with me!

Tere kõigile! Käisin lähiajal lähedal asuvas linnas poodlemas ja kuigi otseselt midagi osta ei soovinud, reisisid minuga siiski koju mõned kodusisustuselemendid. Leidsin laheda sisustuspoe ja suur soov oli veel suurema koguse asjadega välja jalutada. Õigustan neid oste sellega, et olin tegelikult kõiki neid esemeid ükshaaval internetist juba uurinud ja nüüd, kui tekkis võimalus need endaga kaasa haarata, tegin seda!
I've been eyeing these cool cups for forever, but never had the trigger to buy them. These are the Design Letters + Arne Jacobsen cups. Arne Jacobsen is a renowed Danish architect and first created this typography in 1937 for internal signage at Aarhus City Hall. The Design Letters company has revived the typography on a whole series of design interor. These look so damn cool, it's hard for me to believe the lettering is from the 30s! I had previously kept talking myself out of buying these, because I felt I didn't have a cool Scandinavian-style home to match them. Well, I have to start now!

Ma olen neid stiilseid portselankruuse juba terve igaviku jälginud, aga pole millegi pärast neid ära ostnud. Tundsin, et mu kodu pole piisavalt skandinaavialikult lahe, et need siia hästi sobiksid. Nüüd aga otsustasin, et kuskilt peab ju alustama ja kui mingi ese juba aastaid meeldib, siis võib selle ära osta! Tegemist on Design Letters + Arne Jacobsen kruusidega. Arne Jacobsen on hinnatud taani arhitekt ja lõi selle tüpograafia juba 1937. aastal Aarhusi raekoja siltidel kasutamiseks. Design Lettersi firma hakkas seda kirjastiili hiljem tervel sarjal toodetel kasutama (tassid, taldrikud, aga ka köögirätikud, voodipesu ja kirjatarbed). Minu arust näeb see kirjastiil ülilahe välja ja on raske uskuda, et see juba aastast 1937 pärit on!
Another thing that found a way into my bag was this cool looking coffee syrup. It just fit the black and white minimalist style I had going on already. These products are by Nicolas Vahé and again, I've been admiring them on Scandinavian design webpages. Just look at all the amazing products they're selling! I'd honestly buy each and every one, if they weren't designer in the price range as well (read: expensive). I guess I'll have to get them bit by bit.

Ostukorvi jõudis ka üks kaunis kohvisiirup. See sobis hästi tolle hetke minimalistliku must-valge teemaga ja olin ka neid Nicolas Vahé gurmeetooteid varem silmanurgast piilunud. Vaadake ainult seda valikut! Tahaks need kõik endale soetada, aga kahjuks on ka hind disainerkaubale sobiv (ilusatult öeldes kallis). Kõiki asju endale kahjuks koju vedama ei hakka, aga järgmine kord haaran jälle midagi kaasa!
And the star of the show, the coveted Le Sac en Papier, a Pinterest favourite! I've seen it everywhere and seriously considered paying €10 shipping to get this, and yes, you guessed it... it's a paper bag! It's a little ridiculous in the price range and I had all sorts of ideas of what to use it as (examples here and here), but now I'm freaking out if I get a little wrinkle on it! I guess I won't be storing house plants in it!

Ostlemispäeva suurim staar on see Le Sac en Papier paberkott. Olin eelnevalt kaalunud selle internetist ostmist (kus umbes sama hind tuleb saatmistasudena kotile otsa), nii et kui seda siin nägin, pidin selle endaga kaasa tooma. Mul oli igasuguseid plaane, kuidas seda kasutada (näiteks nagu siin või siin), aga olles soetanud endale nii kalli paberkoti, ei ole lähiajal plaane selles mullaseid kodutaimi hoiustada.
That's it for my little haul today. Do you have any recent interior buys? Or maybe some design favourites you keep eyeing, but don't dare to buy? Tänaseks kõik. Kas olete hiljuti kodusisustustooteid ostnud? Või äkki on ka teil asju, mida muudkui piilute, aga ära osta ei raatsi?

Liina 

No comments