GARDEN UPPER

This post has been a long time coming. The different stages of getting our deck to look somewhat decent have taken a long time. It all started in March, when we came up with the idea of building a half-wall of sorts to make the sitting area more private.
In April we started building the wall from Euro palettes, in May we bought the furniture and finally, in the middle of June, I can show you, sort of, the plan behind it. It’s, of course, still not perfect. I would love a lot more greenery in this little corner of ours, but since the stars aligned with it being a beautiful sunny day and me having the chance to take the pictures, I figured I might as well show you. If I waited for everything to be perfect, I’d might never get these photos out.


See postitus on küll väga pikalt oma aega oodanud. Terrassi valmis sättimine võttis kaua aega ja koosnes kolmest etapist: aprillis hakkasime euroalustest poolseina ehitama, et istumisnurgale natuke privaatsust lisada, mais ostsime (pärast pikka otsimist) terassimööbli ja alles nüüd, juunis, saan enamvähem valmis tulemust näidata. Muidugi on veel sada asja, mida tahaksin lisada ja muuta, aga vaba päeva ja ilusa ilma kokku sattumine tähendas, et pean need pildid ära tegema või muidu on võimalik, et see postitus ilmub alles järgmisel aastal…
We built the box for flowers a while back and added some lavenders we bought from IKEA. We had lavenders in the garden last year as well and I was so impressed with their blooming time (up to mid-fall, when the sun just wasn't shining as much) and I just love how they create such a summer feeling. They were looking pretty decent to me in April, but now they have bloomed so much more! It's like a sea of lavender out there!

Kasti lillede jaoks ehitasime juba tükk aega tagasi ning istutasime sinna IKEAst ostetud lavendlid. Ka eelmisel aastal olid meil aias seda sorti lilled ja ma olin vaimustunud nende välimusest, pikast õitsemisajast (kesksügiseni välja, kui eriti päikest enam polnud) ning sellest, kuidas nad mõnusa suvise meeleolu loovad. Kui siin pildil (tehtud aprilli keskel) tundusid nad mulle juba väga uhked, siis on see tegelikult köömes selle kõrval, kuidas nad nüüd õitsevad! Õues on lavendlimeri
Like I said, it's not nearly perfect, but definitely a big step up from where we started! The other side of the deck is still used largely as a storage space for gardening stuff, but which each step things are looking better! I, for one, sure am proud of our outside sitting area already! 

Nagu juba enne ütlesin ei ole kõik nii ilus ja hea, kui sooviksin, aga iga päevaga teeme aeda rohkem korda. Minu jaoks on see esimene kogemus omaenda õuealaga ja nii tuli üllatusena, et põõsad ei hoia end ise korras ja rooside eest on vaja hoolitseda. Iga päev aga teeme vaikselt midagi ja nii läheb ka aed iga päev järjest rohkem meie nägu. Olen juba praeguste tulemustega väga rahul!

No comments