THAT SUNKISSED GLOW

The sun has started to peek through the clouds more and more and brought a deep yearning of everything sunkissed to me. I've been browsing websites for all things glowy, bronzing, shimmering and hydrating, starting from the NUXE Shimmering Dry Oil and ending with new bronzers from the Urban Decay Summer 2016 Collection (spoiler: review coming soon!).
While browsing the interwebs, this little guy caught my eye: the BareMinerals BareSkin Sheer Sun Serum Bronzer (wow, mouthful!). The first thing that struck me was the fact it is a serum bronzer, meaning it's fairly liquidy, and having been a powder bronzer gal all my life, I thought it was a time for something new. Especially if it promises a silky, sheer tint of liquid sunshine to enhance your skin with a warm wash of colour.

Suvi jõuab järjest lähedamale ja minul on mõttes ainult säravad, kumavad ja niisutavad tooted, alustades NUXE säravast kuivõlist ja lõpetades Urban Decay uute päikesepuudritega. Internetiavarustes sirvides jõudsin ka tooteni nimega BareMinerals BareSkin Sheer Sun Serum Bronzer. Kõige huvitavam tundus seerumi ja päikesepuudri kooslus, sest olen alati puudriseid päikesepuudreid kasutanud ja tundsin, et on aeg midagi uut ja põnevat proovida. Ning kui toode lubab, et annab siidise, õhulise päikeselise tooni, siis ei saa sellest ju mööda vaadata.
The bronzer comes in only one shade - called Bare Glow - that is supposedly universally flattering. I don't believe in an universal shade, but it fits my fairly pale skin well. It is said you can use it in the hollows of your cheeks like a regular bronzer or mix it with your foundation for a boost of colour. BareMinerals have designed a brush with a hollow in the middle for application, but I used a regular stippling brush and it worked just fine. 

Päikeseseerum on müügil vaid ühes toonis - nimega Bare Glow - mis lubab olla kõikidele nahatoonidele sobiv. Üldiselt ma selliseid lubadusi küll ei usu, aga minu heledale (sooja alatooniga) nahale on see tõesti kohane. Seerumit saab kasutada samamoodi nagu tavalist päikesepuudrit (põsesarnade all) või lisades paar piiska jumestuskreemi sisse, et seda toonida ja kumama panna. Mina olen vaid esimest varianti kasutanud ja sellega rahule jäänud. BareMinerals on seerumile lisaks disaininud ka vastava pintsli, mille keskel on auk, kuhu toodet tilgutada. Mina kasutasin tavalist lamedat puudripintslit ja see sobis väga hästi.
The texture does feel like a serum (hence the name), so if you have a problem with silky, liquidy products on your face, you might have a problem with this. I read a couple of reviews that said that it moves the foundation underneath, but I didn't notice that problem. I don't powder my face (just T-zone occasionally), so I don't know if that could mess it up. I was a little worried about my oily skin, since it just tends to eat up non-powder products, but it lasted fine. The best thing about this product though, and the thing that outweighed all the negative sides for me was that it does give a wonderful sun kissed glow to the cheeks.

Toote tekstuur on seerumile üsna sarnane, nii et kui vedel, siidine tekstuur põskedel ei meeldi, siis võib ka see toode vastukarva olla. See küll kuivab ära, kuid lugesin, et mõndadel on see all paikneva jumestuskreemi kohalt ära liigutanud. Minul midagi sellist ei juhtunud. Ühtlasi ei soovita ma seerumile peale panna puudrit. Üldiselt oma nägu ma nagunii ei puuderda (ainult T-piirkonda), nii et ka sellega ei tekkinud mul probleeme. Kõige rohkem kartsin, et mu rasune nahk sööb kogu seerumi ära, aga ka seda ei juhtunud. Muidugi ei püsi selline toode sama kaua kui puudrid, aga puuder ei anna ka sellist loomulikku kuma. 
So that's me, looking like a little pasty ghost. I've only applied the L'Oréal Paris Mattifying Infallible Foundation (I mixed the shades 10 Porcelain and 11 Vanilla) on my face and done my eyes, brows and lips.

Siin pole ma ühtegi toodet peale jumestuskreemi nahale lisanud. Kasutasin L'Oréal Paris Mattifying Infallible jumestuskreemi (segasin toonid 10 Porcelain ja 11 Vanilla) ja värvisin silmad, kulmud ja huuled. 
And here I added the BareMinerals Bronzer with a small stippling brush. I dropped one drop in the brush for each cheek and used the residue for my temples and jawline. It first applies wet to the cheek and then I simply buffed it out for a more natural look. I haven't used any highlighter or blush on these pictures, so that gives a pretty good idea of how luminous this product is. I have to say I really like this product. It won't be perfect for the evening or for days when you need all of your make up to stay in place for 24 hours (it's best to use powder products in these cases). However, if you are in the market for an easily blendable product that gives your cheeks a wonderful glow, this might be what you've been looking for! Have you tried liquid bronzers? How did it work out for you?

Siin lisasin BareMinerals'i päikeseseerumit väikese lameda puudripintsliga. Kasutasin ühe põse jaoks üht tilka toodet ja ülejääkidega käisin üle oimukohad ja lõualuu. Esialgu põskedele kandes on toode märg aga ringjate liigutustega hajutades jääb tulemus üsna pea väga loomulik. Ma ei ole neil piltidel kasutanud highlighter'it või põsepuna, nii et see annab hea aimduse sellest, kui kumav see seerum on. Kokkuvõttes pean ütlema, et olen sellest tootest väga lummatud! See pole küll täiuslik õhtuseks meigiks või olukordadeks, kus nägu peab 24 tundi täiuslik püsima (sellisel juhul soovitan nagunii puudertooteid kasutada), aga lihtsalt pealekantava suvise päikeselise kuma saavutamiseks on see seerum suurepärane! Kas te olete vedelaid päikesepuudreid proovinud? Kuidas toimis?

Yours truly!

Liina

No comments