SUNDAY RANDOMS

Maybe you've noticed I've been a little AWOL lately. It's because I work mostly in the summers and my life has pretty much been filled with that for now. I am not one for complaining, but working a lot, trying to keep the blog alive and finding time for my family (Ahto & Noodle) has become a real juggling game.
Especially when I feel dead after work (and for the next couple of days). Even though I haven't had the time to blog the way I would want to, I've added some random snapshots here, taken on random days lately, that just don't really have a story of their own. The photo above is of a mug featured in my April favourites. The message is perfect for me, because I take napping very seriously!

Võib-olla olete märganud, et olen justkui kadunud olnud. Töötan peamiselt suviti ja laveerimine töö, koduse elu ja blogipidamise vahel on üsna keeruliseks muutunud. Eriti kui peale tööd on tunne nagu laibal ja taastumine võtab mitu päeva aega. Kuigi ei ole jõudnud tavapäraselt blogida, olen lisanud siia mõningad jäädvustatud hetked viimastest nädalatest. Neil ei ole otseselt enda lugu või pointi, aga on siiski toredad hetked päevadest. Üleval on esindatud mu lemmiktass, mille tõin ka aprilli lemmikutes välja. Sõnum on mulle justkui loodud, sest võtan lõunauinakuid väga tõsiselt!
I took this photo of my Urban Decay products for a Instagram competition, and just remembered how I love all these items. The Urban Decay Naked 2 is the only Naked palette I own (for now), and I must remember to reach more for my Naked Flushed compact, since summer is starting and a bronzed face is a must. 

Tegin selle foto, et osaleda Instagramis Urban Decay Eesti loosis ja mulle tuli meelde, kui väga neid tooteid armastan. Naked 2 on mu ainus Naked palett (siiani) ja proovin ka Naked Flushed kompakti nüüd tihedamini kasutada, sest suvi on varsti käes ja päikese poolt paitatud põsed kohustuslikud!
I feel like royalty whenever I wear this Ralph Lauren robe. It feels like forever ago, since I bought it, but it was actually last December and my photography skills were on fleek (not really). The robe has stayed perfect (I was a bit worried, since it was a bit expensive), it has come out of the wash just as soft and even the endless ketchup and chocolate stains have washed off perfectly.

Ma tunnen ennast seda Ralph Laureni hommikumantlit kandes alati nagu kuningliku pere liige ja ei kahetse sekundikski, et selle eest vähe suurema summa välja käisin. Kuigi tundub, et see on mul juba igavesti olnud, ostsin selle alles eelmises detsembris, kui alles oma esimesi postitusi tegin ja fotograafia-skill oli miljon. Siiani on hommikumantel pesust sama pehmena tagasi tulnud kui enne ja ka lõputud ketšupi, šokolaadi ja muu sellise plekid on ilusasti välja tulnud. 
These flowers are just random weed flowers I picked from our garden the other day. The gardener was coming with a lawn mower, so I thought I'd pick them beforehand. I am so surprised that they haven't withered one bit! Beautiful!

Need ilusad lilled olid tavalised umbrohulilled meie aias (ma ei tea kahjuks nende nime), mis pidid muruniiduki alla jääma. Korjasin kiiresti suuremad endale tuppa ja need kestavad ikka veel! Väga kaunid!
A day doesn't go by, when I don't take some sort of a coffee picture. Ei lähe mööda päeva, kui ma mõnda kohvipilti ei tee. Fanatt!
I have the worst case of resting bitch face! I was trying to take a photo of a good make-up day. Ausõna, mul on kõige hullem resting bitch face maailmas. Ma ei olnud ausalt kuri, üritasin heast meigipäevast pilti saada!
More flowers I rescued from getting mowed over. While the other ones are still going, dandelions don't last long when picked. Nonetheless, very pretty!

Veel muruniiduki eest päästetud lilli. Nende ilu oli kahjuks vaid korraks, sest järgmiseks päevaks olid võililled juba närtsinud. Ilusa pildi sain sellegipoolest!
We spent some time together with Noodle. She's such a sweet girl (when she's not barking, of course)! Veetsime Nuudliga koos aega, kes on muidu kõige armsam maailmas, aga ühtlasi ka suur haukuja (alarmi pole majale vajagi).
Yaass! Summer is coming! I enjoyed a berry smoothie on the terrace! That is it for my snaps, I hope you enjoyed them! I have some fun make up posts planned as well, featuring NYX, Urban Decay and BareMinerals! Stay tuned! 

Olen suveilmade üle väga õnnelik (kuigi enamuse neist viidan tööl)! Tegin kerge marjasmuuti ja nautisin seda terrassil! Selleks korraks piltidega ühelpool, loodan, et leidsite midagi meeldivat! Olen planeerinud ka meigipostitusi NYX'i, Urban Decay ja BareMinerals'i kohta, aga nendest juba järgmisel korral! Täna aga oleme sõbrad külla kutsunud ja vaatame koos Eurovisiooni!

Liina

No comments