APRIL FAVOURITES

May has already sprung upon us and for the celebration of a new month, I thought I'd show you the products, items and things I've been loving lately. I've added a mixture of items with features from beauty, accessories and media. Let's get to it!

Ma ei mõista, kuidas mai juba kätte on jõudnud, aga uue kuu puhul otsustasin teha ülevaate toodetest ja asjadest, mis viimasel ajal rõõmu on pakkunud. Lisasin iluasjade kõrvale ka mõningaid muid vidinaid, et asja natuke mitmekülgsemaks muuta.
I've been thinking of doing a more in depth review of the Moto 360 2 smartwatch, but haven't got around to it yet. I've been wearing it almost every day for two months and it has become an inseparable part of my life. It's very handy, because it sends all the notifications from your phone to the watch (e-mails, messages), but what I love about it most is that it tracks fitness. I use the apps Moto Body and Google Fit to track my steps, kilometres passed, heart activity and calorie burn throughout the day. You can use Google Fit on your phone as well, but I just wasn't taking my phone everywhere with me, whereas with a watch, it's so easy to track every step you take. It sends you weekly averages and notifications about how much you would need to move to fulfill a daily goal. I ordered this bracelet off eBay, and I like how these two fit together. The only problem I have with the bracelet is that like a lot of the cheap jewellery on eBay, the gold coating has started to wear off in places it comes in contact with the skin.

Olen pikemat aega mõelnud Moto 360 2 nutikellast pikema arvustuse kirjutamisest, kuid siiani pole selleni jõudnud. Olen seda mitu kuud peaaegu iga päev kandnud ja sellest on saanud elu lahutamatu osa. Väga mugav on see, et kõik teated telefonist kuvatakse kellal (teated, e-mailid), aga kõige suurem pluss on minu jaoks, et vidin mõõdab salaja sinu igapäevast liikumist. Kasutan Moto Body ja Google Fit rakendusi, et jälgida samme, läbitud kilomeetreid, südame aktiivsust ja kaloripõletamist. Google Fit'i saab ka telefonis kasutada, aga märkasin, et ei võta tihti telefoni kaasa, samas kui käel olev kell loeb reaalset iga sammu, mis päeva jooksul teed. Ka diivanilt külmkapini ja tagasi. Mõnel aktiivsemal päeval on nii mõnus vaadata, kui 20 000 sammu või 35 minutit aktiivset südametegevust on täis tiksunud. Moto Body saadab veel nädala kokkuvõtteid ja seab eesmärke, mida päeva jooksul täita. Käevõru tellisin eBay'st ja mulle meeldib, kuidas need kaks kokku sobivad. Ainus probleem, mis tihti eBay odavate ehete puhul esineb, on et kuldne värv hakkab väga kiiresti nahaga kokkupuutes olevatest kohtadest maha tulema.
This mug is just gets me. Fun fact: I woke up from a nap to find this delivered to my house. The other favourite here is a book from Michel Houellebecq called The Possibility of an Island. This is a tricky one, because allthough I enjoyed it myself, I don't know if I would recommend it to everyone. Houellebecq is known for creating controversy and you could easily get offended by his writing style. There's a lot of cynicism, sex, misogyny, and sometimes it is tough to bite through, but underneath lie the questions of existance, the future and our society's fear of aging. If you do decide to read this book though, be prepared to be insulted and disgusted at points.

See tass on mulle just kui loodud. Kui selle paki kätte sain, olin just mõnusast soojast lõunauinakust ärganud (põõnan põhimõtteliselt igal võimalusel). Üheks lemmikuks sellel kuul oli veel vastuoluline raamat prantsuse autorilt Michel Houellebecq'ilt nimega "Saare võimalikkus". Mõtlesin kaua, kas seda siia lisada, sest tegemist pole just lihtsa vabaajakirjandusega. Kohati oli Houellebecq'i küünilisusest, misogüüniast ja masendavatest ideedest lausa raske läbi haugata, aga kõige all peituvad küsimused inimese eksistentsist, hirmust vananemise ja tuleviku ees. Kui otsustate seda raamatut lugeda, siis teadke, et tõenäoliselt ei meeldi teile raamatus olevad ideed ja tegelased, aga alati pole see põhieesmärk. 
This is an odd transition from existential questions to much lighter conversation topics, but my next favourites are of course the Jo Malone colognes I've been talking about non-stop (here and here). I won't go into detail again, but I've been wearing them layered almost every day since I got them. I feel it creates such a unique fragrance both in terms of smelling great and in the fact that no one will be walking in with my exact scent on any time soon.

Sujuv üleminek inimese eksistantsi küsimustelt kergematele teemadele, aga muidugi ei saa ma mainimata jätta aprillikuus ostetud Jo Malone'i lõhnasid. Olen neist juba lõpmatult rääkinud (siin ja siin), nii et detailidesse ei lasku. Võin vaid öelda, et olen neid tihti üksteise peal kandnud ja see kooslus loob tõesti unikaalse aroomi hea lõhna mõttes ja ka nii, et keegi täpselt samasuguse parfüümiga sisse ei astu.
Finally I've added some beauty favourites. I use the Laura Mercier Secret Brightening Powder for setting my under-eye area after applying concealer. Mascara smudges under my eyes almost daily (oily skin problems) and I've not had that happen since I started using this finely milled powder. It has brightening qualities as well, but I mostly enjoy the fact I don't walk around with panda eyes every day. I have finally got my eyebrow game in check with the help of Anastasia Dipbrow Pomade in Blonde. I've used this product for a long time, but only now feel fixing my eyebrows in the morning has been fun instead of an annoying chore. The thing I've been doing differently is using this really tiny angled brush (like the one on the picture) to really work with precision. I've stopped filling them in as strong and I feel it's made a huge difference. Who knew the way to get Instagram brows was to stop trying so hard (seriously, I was trying so hard!).

Lõpuks ka mõne ilulemmikud. Kasutan Laura Mercier Secret Brightening Powder tolmpulbrit silmade all, et fikseerida jumestus- ja peitekreemi. Suhteliselt tihti leian peeglisse vaadates, et ripsmetušš on silmaalused mustaks määrinud või peitekreem on silmavagudesse kogunenud. Seda väga peenikest pulbrit kasutades on sellised mured minevikku jäänud ja tunnen ennast palju paremini, sest ei pea koguaeg peeglisse vaatama või kui olen seda pikka aega unustanud teha, siis üllatuse osaliseks saama, et mind on asendanud panda. Ühtlasi olen kulmude täitmises palju enesekindlamaks muutunud ja seda paljusti Anastasia Dipbrow Pomade'i tõttu. Kuigi olen seda toodet juba üsna kaua kasutanud, olen alles hiljuti leidnud tehnika, kuidas tõesti kulmudega rahul olla. Olen kasutanud seda pildil olevat hästi peenikest kulmupintslit, et väga täpselt kulmud joonida ja minimaalselt täita. Kes oleks teadnud, et ilusate kulmude saavutamiseks tuli lihtsalt vähem üritada! 
When I first ordered the (fairly expensive) Estée Lauder EE cream, I was a bit confused. It made me look shiny and I thought it was pretty useless. It has, however, now become one of my favourites, because I didn't really think to use it under a foundation before. That's where it does its magic: it evens out all my skin imperfections and leaves it looking flawless. My foundation glides on better and doesn't cling to any dry patches (damn you, cheek patches!). I have to mention the only nail polish I've been wearing on my nails for months (talked about here), which is the Depend GelLack in the shade Plum Rose. I'm ready for a new shade, but the thought of taking nail polish off 10 fingers and reapplying it is freaking me out. I tend to fix chips as soon as they appear, so re-doing a couple of nails every 3-4 days is how I've been rolling. I lost my beauty blender the other day and had a mini panic attack. All sorts of thought went through my head: How am I supposed to do my make up? Where can I buy a beauty blender at 8 o'clock in the night? This might be the only thing in life I cherish and need a back up or five of (if I could, I'd have a back up of Noodle just in case, allthough luckily I can't drop and loose her that easily).

Esialgu pettusin (üsna hinnalises) Estée Lauder'i EE-kreemis. Pealekandes nägin välja nagu rasvane diskokuul, erilist katvust sellel ei olnud ja arvasin, et olin oma raha tuulde loopinud. Nüüdseks on see aga leidnud koha ühe minu lemmikute hulgas, sest ei taibanud esialgu, et võin seda ka jumestuskreemi all kasutada. Kui üksi jätab see toode mu läikivaks, siis jumestuskreemi all muudab nahatooni palju ühtlasemaks, jätab mõnusa kuma ja veatu tekstuuri. Pean ka mainima ainsat küünelakitooni, mida juba kuid kandnud olen (esialgu rääkisin sellest siin) ja selleks on Depend GelLack toonis Plum Rose. Ma olen tegelikult uueks tooniks küll valmis (see peab aga olema võrdlemisi neutraalne, sest töö juures ei saa just erkroosade küüntega ringi patseerida), aga mõte kümnelt küünelt geellaki eemaldamisest ja nende uuesti lakkimisest tekitab minus ahastust. Rutiiniks on saanud see, et kohe kui kuskilt mõni küüs praguneb, värvin selle üle. Praktikas tähendab see, et iga 3-4 päeva tagant värvin kaks-kolm küünt. Ühel päeval kaotasin ajutiselt oma beauty blender'i (see kukkus kapi taha) ja sain miniatuurse paanikahoo. Kust ma kell kaheksa õhtul uue ostan?! Kuidas ma oma meiki edasi teen?! Et vältida edaspidiseid ängistushetkeid, tellisin endale kohe tagavaratoote (aga teadsin, et see jõuab alles paari päeva jooksul). See on ka ainus asi mu elus, mille puhul ma magan rahulikult, teades, et kui midagi juhtub, siis üks beauty blender on mul kapis olemas. Kuidas ma enne seda meiki tegin? (Ma pakun muidugi natuke üle, elus on palju olulisemaid asju, kui roosa meigišvamm. Näiteks ostaks ma endale hea meelega tagavara-Nuudli, aga õnneks ei ole nii tõenäoline, et ta  maha kukub ja ära kaob).
I'm signing off fast now, because this post is too damn long! Bye, Felicia! Lõpetan nüüdseks, sest see postitus on niii pikk! Tervitused!

Liina

No comments