TRUE BLUE

Happy Sunday, everyone! I hope you are all enjoying your weekend! Ours has been really sunny and wonderful! Today I'm sharing some outfit photos from a little walk we took yesterday. I kept it quite casual, as you would, I suppose, picking up furniture and walking a dog. The scenery on these photos is just wonderful and I feel so lucky to live in Norway!
The rest of that trip, however, was not so much fun. I had my eye set on a certain (extremely cheap) garden furniture set, but when we got to the store, they said they had none in stock. I was dissapointed, but we decided to buy a chair for the office room from that store anyway. When we got home, we realized there was a piece (like a vital piece) missing! We called the store and can pick it up but it's just going to take time (the store is an hour's drive and we can only make the trip next weekend) and I was just hoping I'd be lounging on my garden furniture by now. I don't mean to be a whiner and it's things I can't really change, so I'm just going to enjoy these wonderful pictures we took on the way! I hope you will too!

Head pühapäeva kõigile! Loodan, et naudite oma nädalavahetust! Meil on ilmadega vedanud ja mitu päeva päike paistnud (aias päikese käes näitas eile termomeeter 20°), nii et oleme iga päev õues olnud! Tahtsin teiega jagada pilte meie eilsest jalutuskäigust. Riietus on mul küll üsna lihtne, aga koeraga jalutamiseks ja mööbli tassimiseks ehk sobiv. Siin ma väga uhkeid riideid kanda ei saagi, sest kontsakingaga pole mägedes eriti midagi teha. Tabasime pildile ilusa maastiku ja huvitavad ilmaolud ja nii on tõesti mõnus Norras elada! Ülejäänud reis meil aga nii edukas ei olnud. Sõitsime kõrvallinna JYSKi, sest nägin seal väga head aiamööbli pakkumist. Kohapeal muidugi öeldi, et neil laos seda komplekti ei ole. Olin pettunud, aga teha pole ju midagi ning otsustasime siis kontorituppa ühe tooli osta. Jõudes koju avastasime, et üks (väga tähtis) jupp on puudu! Helistasime poodi ja peame sellele nüüd järgi minema, aga see kõik on tüütu ja võtab aega (pood on tunnise sõidu kaugusel ja esimene võimalus retke ette võtta on alles järgmisel nädalavahetusel) ning üleüldse lootsin, et lösutan selleks ajaks juba oma uuel aiamööblil. Need asju aga ise muuta ei saa, nii et üritan mitte vingats olla. Naudin hoopis neid ilusaid pilte, mis teepeal tegime! Loodan, et teie ka!


JACKET - VERO MODA; TOP - H&M; JEANS - HERE
KICKS - NIKE FLEX 2015 RUN; BAG - HERE Wish you all the best! Soovin kõike head ja mõnusat pühapäeva!

Liina


1 comment