SUNDAY IN PICTURES: 3RD OF APRIL

Hello, everyone! Today I'm coming to you with another Sunday in pictures post, allthough today it mostly consists of snapshots of Noodle being cute. I've had a cold for the past few days and have not been feeling well at all! So I've been slowly but steadily sneezing, using up every single handkerchief in this household and drinking excessive amounts of peppermint tea. I managed to snap some pictures though and as always, Noodle was my favourite subject.

Tere kõigile! Toon täna teieni järjekordse pühapäeva, mille olen piltidile jäädvustanud. Hoiatan, et seekordne lemmik pildistamisobjekt oli Nuudel (raske on kedagi nii armast mitte pildile püüda), nii et ta on üsna ohtralt esindatud. Ise võitlen hetkel hirmsa nohuga ja hävitan stabiilselt kõiki taskurätte, mis maja pealt leida võib. Lemmiktegevustena võib üles lugeda veel piparmünditee joomise ja ülearuse aevastamise. Seega olin täna rohkem vaatleja rollis.

We had a long breakfast and lie in and Ahto was aching to get some work done around the house, so he was fixing the lightswitch in the wardrobe (so messy) in the picture above, and repairing one of my drawers. We put Noodle in there and she was a bit scared.

Lösutasime pikalt voodis ja sõime hommikusööki ning Ahto kibeles hirmsasti kodus parandustöid tegema, nii et ülemisel pildil vahetab ta garderoobis pistikut (hirmus segadus) ja teisel pildil on pooleli mu sahtli parandamine. Nuudel käis vaatamas, mis kopsimine jälle toimub ja nii arvasime, et naljakas oleks ta sinna tühja sahtlikasti panna. Ta ei olnud eriti õnnelik (aga ikkagi nii armas!).

I had an egg and ham salad for lunch. I don't enjoy salads too much, but this cold is making me crave anything fresh, so I packed a lot of spinach and lettuce in there. I'm trying to keep up my vitamin C intake to fight the cold and also had a wonderful spinach, orange (both high in vitamin C) and banana smoothie, but it didn't look too attractive, so I didn't add it here.

Lõunaks sõime muna- ja singisalatit ja kuigi ma tegelikult väga salateid ei naudi, on see külmetus mulle sellise värske mandi isu peale ajanud, et võiksin pakitäie spinatit ära süüa. Toppisin seda siis nii salatisse kui smuutisse, nimelt üritasin spinati-apelsini-banaani smuutiga oma organismi haigusega võitlemiseks rohkem C-vitamiini saada. Kuigi see maitses väga hästi, ei näinud eriti esinduslik välja, nii et pilti ma sellest ei teinud.


 
The weather was so moody and I kept trying to take photos of the clouds closing in over the mountains but these pictures don't even do it justice. What a wonderful view! Marvelling at the mountains, I look down and see Noodle covered in egg. So that happened (Ahto was eating a sandwich with egg and it exploded on top of Noodle, poor guy).

Ilm oli nii tujukas ja püüdsin nendest pilvedest kogu aeg pilti teha, aga muidugi reaalsuses oli vaade veel rohkem muljetavaldavam! Nautisin siis seal oma vaadet ja järsku vaatan alla ja pool Nuudli pead on munane. No ikka igast asju juhtub! Tegelikkuses sõi Ahto ukse peal munaga võileiba ja nii see muna seal vaesele Nuudlile pähe plahvataski.
So I'll leave you with this photo of Ahto looking like a villain in a superhero movie (or Mr. Robot if you know that show) and go try to heal myself of this cold by drinking more peppermint tea and maybe curling up with a movie or a TV-show. Take care of yourselves in this deceiving spring weather now! Yours truly,

Lõpetuseks üks pilt, kus Ahto näeb välja nagu superkangelase filmi pahategelane (või Mr Robot, kui keegi teine seda ägedat sarja teab). Lähen ise järjekordset piparmündtiteed jooma ja võib-olla vaatan mingit filmi või sarja. Hoidke ikka selles muutlikus kevadilmas oma tervist! Parimat soovides! 

Liina

3 comments