NEW IN: TRAVEL EDITION


Hello, lovelies! I hope you are all having a wonderful Friday today! As promised, I'm continuing with my regular posts, allthough I can't say I usually have a specific order to them. It's mostly what has been on my mind or making me happy at the time and that I'm hoping will interest you as well.
With the type of posts like these, I always get a little voice of doubt in my head and I question why anyone would care to see the stuff I buy or that this may seem like bragging. It's definitely not bragging and new beauty products are just what makes me happy, so I hope you will enjoy this post too. It's almost everything I bought while in Estonia and I'd like to give myself a pat on the back, because I managed to harden my heart and say no to many things that were calling my name in department stores. Having limited amount of money also helped, so I really had to think long and hard before I made a purchase. Without further ado, here's what's new in: travel edition.

Tere kõigile! Loodan, et teil on täna tore töönädala viimne päev! Nagu lubatud, olen täna harilike postituste reel tagasi, kuigi neil ei ole tegelikult erilist korrapära. Kirjutan sellest, mis meelel või hetkel mind rõõmustab ja loodan, et see huvitab ka teid. Selliste uute asjade postitustega hakkab mind tihti närima kahtlus, et miks kedagi peaks minu mant huvitama või kas jätan endast mulje kui mingist kehklejast. Ma ei ürita ma nende asjadega ennast tähtsaks teha, iluasjad teevad mind lihtsalt väga rõõmsaks ja uute asjade proovimine õnnelikuks. Siin esindatud asjad on põhimõtteliselt kõik, mis Eestis olles ostsin ja olen endaga üsna rahul, sest tegin päris mitmes kohas südame kõvaks ja otsustasin, et mul pole asju vaja. Vähene kaasavõetud raha aitas ka asja parandada ja nii pidin kõvasti vaagima, enne kui mõne uue asja soetasin. Ühesõnaga, siin on uued asjad, mis Eesti reisilt ostsin.  
The most expensive purchase of this lot is the perfume Flowerbomb by Viktor & Rolf. I had heard so many good things about it and everyone loving it, and thought I'd give it a go. Now, I'm normally not one extremely popular perfumes, I steer clear of the whole Hugo Boss shebang and so on (allthough I like the scent of Nuit EDP), but I did get Flowerbomb. I had read it has a strong sillage and long lasting power and I don't feel either of them. I literally can't feel this perfume when I spray it on. I felt it on my mother and my boyfriend says it's quite intense, but I'm not sure if that's just because he has a sensitive nose. So my feelings with this perfume are mixed, because I literally can't smell it. I'm questioning my sanity and if my olfactory receptors are in order... I can smell everything else fine. I'm so confused.

Kõige kallim seekordne ost oli Viktor & Rolf Flowerbomb parfüüm. Ma olin sellest palju head kuulnud ja tean, et see meeldib paljudele, nii et mõtlesin järgi proovida. Kuigi üldiselt hoian ülipopulaarsetest lõhnadest eemale (paljud neist on head, aga kõigil olemas ja keegi ei taha teiste moodi lõhnata), otsustasin selle kasuks, sest tundus, et sellel on kõik minu jaoks sobiv olemas - hea püsivus ja tugev aroom - aga kahjuks ma lihtsalt ei tunne selle lõhna enda peal. Tunnen seda oma emal ja poisssõber ütleb, et mu ümber on ilge pahmakas parfüümi, aga mina seda lihtsalt ei tunne. Öeldakse, et kõige parem lõhn ongi see, mida enda peal ei haista, aga ma tahaks ju ise teada, et ma hästi lõhnan. Mõtlesin, et äkki on mu lõhnaretseptoritel midagi viga, aga kõike muud tunnen ju normaalselt. Müstika.
Continuing on the topic of weird things is this highlighter pen by Lumene. I bought this on a whim, because in the grocery store I go to in Pärnu, they have make-up bits stacked up nicely right when you walk in, and you want ALL OF THEM! I was a bit confused with this product, because as you can see in the picture above it's so dark! I've used the YSL Touche Éclat and comparing to this, it's like night and day. It took a bit of googling on my part to understand that the name on the packaging is a little misleading - it's actually a concealer that has a highlighting effect, so it's best used under the eye area to cover up dark circles. I was positively surprised, because it did cover up blueness I have going on there. I'll have to keep using it to see if I like it, but nevertheless, the name is still very misleading!

Müstiliste asjadega jätkates peaks ära mainima selle Lumene highlighter-pliiatsi. Toidupoes, kus Pärnus käin, on alati igasuguseid iluvidinad otse sissepääsu juurde asetatud ja nii rändas kas see minu korvi. Ehmatasin aga esmakordsel proovimisel, sest see on nii tume! Eelnevalt olen YSL Touche Éclat highlighter'it kasutanud ja sellega võrreldes on toonide vahe nagu öö ja päev. Pärast mõningast googeldamist sain aru, et seda toodet reklaamitakse veidi vale nime all - selle asemel, et olla highlighter, millega näiteks ka kulmuluud või põsesarna rõhutada, on tegemist peitekreemiga, millel on ka valgustpeegeldavad omadused, mistõttu on seda sobilik kanda silmade alla, peitmaks tumedaid sõõre. Sellisel otstarbel töötas see peitekreem väga hästi ja kattis mõningast sinisust, mis mul selles piirkonnas esineb, aga sellest hoolimata on nimi väga eksitav!
Next up is a Nail & Cuticle Oil by Alessandro. Did you know you should use nail and cuticle oil every day? I certainly didn't! I though biting on the loose pieces of skin around your cuticles was suffice nail care (just kidding, I know that's disgusting). I thought using cuticle oil was just something the lady at the nail salon does so your manicure looks cool. Jokes (and nail care amateurism) aside, I have used this oil for about a week and I'd say the appearance of my cuticles has improved a lot. Not to mention it's smells so much like almonds, you feel like you've been nibbling at them pastries with your fancy nails. There is another reason for this specific purchase though, that will be coming to you in the near future (#cliffhanger).

Järgmisena on esindatud Alessandro küüneõli. Kas te teadsite, et küüneõli peaks igapäevaselt kasutama? Mina küll mitte! Ma arvasin, et küünenahkade närimine on piisav hooldus (teen nalja, tean isegi, et see on rõve). Millegipärast on küünenaha hooldamine minust kaarega mööda läinud ja arvasin, et see on lihtsalt mingi lahe asi, mida peale määritakse, kui maniküüris käid. Olen seda õli nüüd umbes nädala kasutanud ja pean mainima, et küünenahkade olukord on küll paremaks läinud. Nad on niisutatud ja pole enam millestki kinnigi hakata. Rääkimata sellest, et see peaks küüned elastsemaks ja tugevamaks muutma ning isegi maniküür püsivusaega pikendama! Minu õlil on veel nii mõnus magus mandlilõhn, et on selline tunne, nagu oleks näpud mõne eriti maitsva küpsetise karpi pistnud! Küüneõli ostul oli ka üks teine põhjus, aga sellest juba järgmine kord (#cliffhanger)!
Ok. So a hand cream isn't that inspired of a purchase, but this is the best damn hand cream I've ever tried! Of course, you'd probably have to be living under a rock if you don't know Neutrogena hand creams, but I hadn't ever purchased one. Weirdly, it ticks boxes for me I never knew I wanted ticked. For instance, it's almost odorless, so gone are the days when I'd have to be embarrassed because my hand cream was stinking up to high heavens in small places (like restaurants, book stores.. you name it). I love the thick consistency and the best part - it absorbs into the hands in seconds. No more waiting for your hand cream to dry and sticking greasy fingers everywhere. The packaging says it provides instant relief and I'd have to say it certainly did for me (my skin is normal, so I can't speak for people with extremely dry skin though). This is a winner product in my book and makes me actually enjoy slathering up them knuckles!

Kätekreem pole küll eriti inspireeriv ost, aga pidin selle ära mainima, sest see on kõige parem kätekreem, mida mina peale olen määrinud! Kõik muidugi teavad Neutrogena kreeme, aga minu jaoks oli see esmakordne ost. Imelikul viisil on sellel plussid, mida ma ei osanud isegi otsida. Näiteks on see peaaegu lõhnatu, nii et kunagi ei tule enam ette olukorda, kus kätekreem peaks pisikeses ruumis kõigile tunda olema (mul on juhtunud kohvikus ja raamatupoes). Sellel on väga mõnus paks konsistents ja kõige parem on, et see imendub sekunditega kätesse. Head aega, rasvanäpp, kes oma jäljed kõigile pindadele jätab! Lubab kohest leevendust pakkuda ja minu arust seda ka teeb (ma ei saa küll väga kuiva nahaga inimeste nimel rääkida, sest üldiselt mu kreemitamisvajadus väga tungiv ei ole). Igaljuhul hea toode ja kohe ootan, et saaks käed sisse määrida! 
I also bought this Joico hair mask from the hair salong I went to for a trim. I've got a Joico 4-step intensive care treatment done every time I've gone there and this is one of the products they use in the process. It's called the Joico K-Pak Intense Hydrator and it promises to restore moisture in dry, damaged hair, seal the cuticle, creating a polished surface, add shine and improve hair manageability. Like a regular hair mask, you're supposed to apply it to wet hair, wait for 5 minutes and rinse it out. I'm hoping it will live up to it's promises and in a way, I've already tried it in the treatment. The last time I had the treatment done, I could really feel a difference in my hair - it was much softer, shinier and easier to maintain (a turn from its usual tangled mess), now I'm interested in having the results last as long as possible.

Salon+'ist tuli minuga kaasa Joico K-Pak Intense Hydrator juuksemask. Iga kord kui Salon+'is juukselõikusel käin, lisan teenusele ka Joico 4-astmelise intensiivhoolduse. See on minu arust lihtne viis, kuidas juustele lisahoolitsust pakkuda. Olenevalt juuste eelnevast seisukorrast on intensiivhooldus mulle erinevalt mõjunud, aga viimasel korral tundsin, kuidas juuksed hiljem tänulikud olid (ja muuhulgas ka pehmemad, vähem kräsused ja lihtsamini hooldatavad). Seda konkreetset maski kasutatakse ka 4-astmelises intensiivhoolduses viimase sammuna ja lubab see taastada kahjustatud, kuivades juustes niisutust, parandada juuste käsitlevatust ja elastsust ning lisada läiget. Joico K-Pak toodetes pole ma enne pidanud pettuma ja nüüd üritan intensiivhooldusel saadud pehmust ja läikivust võimalikult kaua säilitada.
And last but not least is The Body Shop Drops of Youth Bouncy Sleeping Mask. My skin was acting up on the way to Estonia, so I thought I'd try this overnight mask, which promises to leave your skin bouncier, smoother, refreshed, recharged and renewed. The consistency of this is nothing like I've tried before - it comes with a little spatula to scoop out the gel-like product and is pretty difficult to get out with just your fingers. It's said you should apply this every night as a last step of skincare, gently massaging it into the skin and neck. I have to say I did feel rejuvinated in the morning and my skin was drinking it up like crazy. It added a lot of moisture to my face and I love slathering myself with thick creams and letting them absorb overnight. I used it instead of my regular night cream, using them both would be a bit excessive. Overall it's a wonderful nightime cream-gel and I will definitely keep using it.

Viimasena tuli laeva pealt minuga kaasa The Body Shop Drops of Youth pinguldav ja taastav öömask. Teel Eestisse hakkas mu nahk protesteerima ja tahtsin sellega ärritunud näole leevendust pakkuda. Lubab see muuta naha siledamaks, pehmemaks, uuendatuks ja värskendatuks. Ma pole enne ühtegi sellise konsistentsiga näokreemi proovinud - kaasas on väike spaatel, millega geeljat toodet välja kraapida, näppudega on see peaaegu võimatu. Soovitatud on toodet peale kanda igal õhtul näohoolduse viimase etapina, masseerides seda näo- ja kaelanahale. Minu tol hetkel protesteeriv ja kuiv nahk imes küll seda kreemi nagu mingit imetoodet sisse ja hommikuks oli peaaegu kõik kreemijäägid näolt kadunud. Nahk tundus pehme ja värskendatud ning vähem ärritatud. Seda toodet saabki kasutada öökreemi asemel, lastes sellel öö läbi nahka imenduda. Mulle selline meetod väga meeldib ja kasutan seda kindlasti edasi!

Done with a long post once again! I hope you found something exciting among these things, there was certainly a variety of items. Have you tried any of these products? Did they work? Do you have a favourite nourishing product? Because of my skin troubles, I got a taste of life with dry skin and I'd like to give people with a dry skin a medal! It's really hard! I'm used to moisturising when I feel like it, or pushing myself to do it, but then it was an absolute necessity - like I'mma die if I don't get some face cream up in here! Anyway, I hope you enjoy your weekend! Bye!

Jälle ühe pika postitusega ühel pool! Loodan, et leidsite midagi põnevat, seekord oli midagi peaaegu igast ilukategooriast. Kas te olete mõnda neist toodetest proovinud? Toimis? Kas teil on lemmikut niisutavat toodet? Mina sain oma (näo)naha hädade tõttu esimest korda teada, mis tunne on kuiva nahaga inimestel. Tahaksin teile medali anda, sest see tundub nii raske! Kreemi ei saagi peale panna, siis kui tuju on, vaid siis, kui vaja on.. mis minu puhul oli peaaegu kogu aeg! Kõike head teile ja nautige oma nädalavahetust!

Liina

No comments