MULTIMASKING

Hello, darlings! I have a topic close to my heart to talk about today. You all have probably heard of / tried the new (well, semi-new) trick of multimasking. I, too, had come across articles and beauty gurus talking about it, but kind of shrugged it off as a new pointless trend. But boy, was I wrong! Stick around and check out the trick I used so all parts of my face were happy with just one fifteen minute pampering mask.


Tere kõigile! Olen enda jaoks avastanud ühe uue ja efektiivse näohooldusviisi ja tahaks seda ka teiega jagada. Tõenäoliselt olete te kõik juba multimasking'ust kuulnud, sest see trend on juba mõnda aega meedias ringlenud. See on mitme erineva maski kasutamine erinevates näo piirkondades, tagamaks parimad tulemused ning et iga näo osa saaks endale sobiva hoolitsuse. Ka mina olin artiklitest ja juutuuberitelt selle kohta kuulnud, aga pikemalt selle peale ei mõelnud, sest mõtlesin, et tegemist on uue mööduva trendiga. Pean aga ütlema, et eksisin! Allpool näitan, kuidas mina seda tehnikat kasutan, nii et kõik näo osad saavad just sellise hoolitsuse nagu vaja. Aega läheb selleks vaid tühised viisteist minutit!  
On the first picture, I've added the masks I use the most and today I went with the option of the Black Ghassoul Peel-Off Nose Pack by Missha and the Instant Detox Mask by Caudalie. Since I had issues with my skin a couple of weeks back (I self-diagnosed it as an allergic reaction, but can't know for sure), it's been feeling... strange. Luckily my skin has mostly gone back to normal, but the area around my cheeks is a lot dryer that it used to be. I've been noticing a lot of blackheads around my T-zone as well. I've always had them on my nose, but now it felt like they were creeping up all over the place. So I wanted to add moisture to the outer perimiter of my face, but still offer it a bit of a cleanse. That's where the Instant Detox Mask came into play. Overall I feel I achieved exactly what I wanted, with the peel-off mask handling my blackheads and the detox mask working elsewhere, so that area didn't feel too stripped of moisture. All in fifteen minutes time! I suggest everyone try this method, using the masks you feel you need the most - for example, using a clarifying mask on your nose and a brightening one on your outer perimeter and cheek area. Or using collagen eye pads under your eyes, moisturising mask on your outer face/cheeks and a clearing one on your nose. Whatever areas you have problems with! The options are pretty much endless!

Esimesel pildil on esindatud maskid, mida tihedamini kasutan ning täna otsustasin Missha Black Ghassoul mahakooritava ninamaski ja Caudalie puhastavat näomaski kasuks. Pärast allergilist reaktsiooni, mis paar nädalat tagasi juhtus, on mu näonahk üsna veidralt käitunud. Kõik on enamvähem taastunud, aga põskede juurest on nahk kuivem kui kunagi varem. Olen alati võitlenud ka mustade punnidega, aga tunnen, et nüüd need on eriti laialdaselt levima hakanud. Kasutasin Missha kilemaski T-tsoonis, et tüütutest mustadest punnidest lahti saada, aga samal ajal tahtsin näo ümbrust puhastada ja niisutada ning selleks sobis Caudalie savimask nagu rusikas silmaauku. Soovitan kõigil seda meetodit proovida, sest nii saab iga näopiirkond just vajaliku hoolitsuse osaliseks - näiteks kasutades puhastavat maski ninapiirkonnas ja jume parandavat maski ülejäänud nahal. Või kasutades kollageeniplaastreid silmade all, niisutavat maski põskedel ja puhastavat ninapiirkonnas. Võimalused on lõputud! 
Here's me looking a little strange with my multimasking going on. I've covered the T-Zone with the Black Ghassoul Nose Peel-Off Nose Pack by Missha and the outer perimiter of my face with the Instant Detox Mask by Caudalie. Works like a charm! Tõeliselt kaunis oma mitme maskiga! T-piirkond on kaetud Missha mahakooritava ninamaskiga ja ülejäänud nägu Caudalie detox-maskiga.
And here I am looking fresh-faced like a happy puppy! It looks like I have frecles or something but it's just my nose blackheads that I never get rid of (the mask works well on the cheek, forehead and chin area though!) Viisteist minutit hiljem värske näoga! Naljakas, sest siit võiks vaadata, et mul on tedretähnid, aga tegelikult need on mu ninapoorid, mis hoolimata ükskõik, mis hoolitsusest, ikka puhtad ei ole (põse, otsaesise ja lõua piirkonnas töötas mask aga väga hästi!)
I hope this was a helpful trick and if you haven't tried multimasking yet, I highly recommend it! Wishing you all the best and keep those faces rosy and fresh! Yours truly

Loodan, et see trikk oli teile abiks ja kui te pole veel multimasking'ut proovinud, siis soovitan! Soovin teile kõike head ja loodan, et hoiate oma näod ikka värsked ja rõõsad. Alati teie!

Liina

No comments