HOME IMPROVEMENT PENDING

We've been looking to fill an extra room to serve as a sort of home office area and it'd also have to be a place to put all the extra things we can't fit anywhere else. It served this purpose before, but in a manner where everything was all in the open, stacked up against a wall in the room. I've talked about my interior inspirations here, now I'm happy to say we made the trip to IKEA yesterday and managed to assemble everything in an evenings time.
A and I both love putting furniture together, it's like a fun puzzle for adults... that you paid 100€ for. The furniture is now in the room, but it still needs some decorational touches, so I won't be able to show you the finished result yet. Here is a sneak peek of the table and I'm so excited! Hope I can show you the finished room soon!

Oleme otsinud viise, kuidas üks tühi (kola)tuba nii öelda koduseks kontorialaks muuta. Kriteeriumiks oli see, et tuba peab ka edaspidi kolatoana oma eesmärki täitma, aga soovisime, et asjad saaks ära peita. Eelnevalt olid nad lihtsalt vastu seina seisnud ja see ei näinud kõige ilusam välja. Ma kirjutasin oma sisutusinspiratsioonidest siin, ja pean õnnelikult ütlema, et võtsime eile ette pika retke IKEAsse ning suutsime ühe õhtu jooksul kõik ka kokku monteerida. A-le ja minule mõlemale meeldib hirmsasti mööblit kokku panna, alati tassime asjad uksest sisse ja juba on kihk käed külge lüüa! Esiteks kerkib midagi enda kätega tehtut, peaagu selline tunne on, et ise ehitasime ja teiseks on see nagu pusle täiskasvanutele... mille eest sai 100€ välja käidud. Kogu mööbel on nüüd toas, aga vaja on veel lisada viimased (dekoratiivsed) lihvid. Seetõttu lõplikku tuba veel näidata ei saa. Siin on aga väike eelvaade sellest, kuidas lauaosa välja näeb. Ma olen nii õnnelik ja loodan, et juba varsti saan ka viimistletud tuba näidata! 
Liina

No comments