SUNDAY IN PICTURES: LØSBY GODS

Hello, lovelies! Hope you are enjoying your Sunday today and have a cup of coffee at hand! For todays post I wanted to share some pictures from Løsby Gods Manor. Like I said in the last post, I really enjoy staying there, it's very cozy and certainly has a high quality feeling to it. It's part of the Historic Hotels chain in Norway and dates back to the 19th century. When we stay there usually we are pretty tired from all the driving, but we've taken some walks around the site - there are some beautiful scenic views over pastures, lakes and golf courses.
The pictures featured here are mostly from our room and from the breakfast table. We arrived in darkness so it was hard to take good pictures and I didn't feel very comfortable running around in the hotel with my camera. There are plenty of wonderful pictures online and they are absolutely accurate. 

Tere kõigile! Loodan, et teil on tore pühapäev ja kohvitass käepärast! Tahtsin jagada pilte meie peatumisest Løsby Gods mõisas, sest nagu eelmises postituses mainisin, naudin seal viibimist väga! See on tõeliselt hubane ja luksuslik koht, osa Norra ajalooliste hotellide ketist ja juba 19. sajandist pärit. Kuigi oleme tihti väsinud ja viibime ainult toas, oleme ka mõned korrad hotelli territooriumil jalutamas käinud (siis, kui on valgem ja soojem) - siin on kaunid vaated üle roheluse, järvede ja golfiradade. Ma kujutan ette, kuidas oleks lahe siin nädalalõppe veeta, jalutada ja... kes soovib, ka golfi mängida. Siinsed pildid on vaid toast ja hommikusöögilauast, sest sellel korral eriti jalutamas ei käinud. Saabusime alles pimedas ja seetõttu on ka pildid natuke halbades värvides. Üritasin endast parima anda! Kauneid pilte on internetist otsides veel ja need vastavad sajaprotsendiliselt tõelisusele.


YAASS to this bathroom floor (pluss points for being heated)! Tõsiselt ilus vannitoapõrand (ja soojendusega)! 
This is the breakfast buffet. Sorry, these pictures are taken with a phone (didn't want to drag my big camera around and look silly), so they're not as high quality. The breakfast was lovely (bacooon!) and I love how everything is placed. I don't think you can tell from here but it actually looks like a giant kitchen with different stations placed everywhere. 

Mõned pildid hommikusöögist. Kahjuks pidin need telefoniga tegema (ei tahtnud kobakat kaamerat kaasa vedada), nii et need pildid pole nii kõrgekvaliteetsed kui võiks olla. Hommikusöök ise oli maitsev (peeekooon) ja mulle meeldib, kuidas kõik on paigutatud. Ma ei tea, kui hästi aru saada on, aga see ruum näeb välja nagu hiiglaslik köök, kus erinevad toidutüübid on erinevatesse sektsioonidesse paigutatud. 


Don't judge. I'm a simple girl with simple tastes so if they give me bacon for breakfast, I'll take the bacon! Ma olen lihtne tüdruk lihtsate maitsetega, nii et kui mulle pakutakse hommikusöögiks peekonit, siis ma söön peekonit!
That's it from this end. Hope you are having a good day and enjoyed my pictures of the mansion life! I wanted to end with a funny picture of Noodle (it's become somewhat of an traditional ending, isn't it?). This is actually the position she chooses to sleep in when we're driving. In the middle of the seats, in the part where you have the cupholders and whatnot. Not bothered one bit. Funny one.

Sellised on siinsed lood. Loodan, et teil on täna hea päev ja et mõisapreili pildid meeldisid! Lõppu ka üks annus Nuudlit (see on juba traditsiooniks muutunud). Kui me hakkame autoga sõitma, läheb ta alati meie kahe vahele käigukangi juurde magama. Ma ei tea, mis komme see on, aga teda üldse ei koti. Lihtsalt magab seal kõiksuguste asjade otsas.

Liina

No comments