SUNDAY IN PICTURES: HOME IMPROVEMENT

Hello, dear friends! I hope you're all enjoing your Sunday! As has become sort of tradition, I'm posting pictures of what we got up to on Sunday. We got up to this fun home improvement project two weeks ago already, but I've only now had the chance to get these pictures up.
I sort of realized in the middle of it that I should take before and after photos and hence the before pictures are a bit messy. Anywho, I'm just going to get into it: we got some sweet laminated flooring from IKEA and upgraded the floor in the bedroom. It looks so much better now, it's amazing what a little new laminate can do!

Tervist! Loodan, et teil on mõnus pühapäev! On saanud omamoodi traditsiooniks, et postitan pühapäeviti pilte asjadest, millega viimasel ajal tegelenud olen või lihtsalt mõnusatest hetkedest elus. Kaks nädalat tagasi otsustasime IKEAst hunniku laminaatplaate koju vedada ja magamistuppa maha panna. Need pildid pole küll kõige kunstilisemad, aga mul tulin mõttele mingeid "enne" pilte teha alles siis, kui juba pool tuba tühjaks veetud oli. Üldiselt on ikka aru saada, kuidas enne asjad paigutusid, aga see meigilaud ei ole elusees küll nii korras olnud. 
These two pictures were taken from the room in a hurry before I was ordered to get my stuff out (just kidding, I was excited to get started). The first picture features our bed and two nightstands and the second picture is the room from the other side, where I keep my make-up stash and beauty table. The drawers are obviously from IKEA and the table was in the house already. The stool is also from IKEA and although it doesn't look too fancy, I love the fact I can slide it under the table when I'm done. It gives so much more space to the room. The table isn't always this empty of course, actually it's pretty cluttered most of the time. I love the way my coffee mug is present on both of the pictures, it's not strategically placed, I just forget my coffee everywhere and it gets in the way.

Nagu mainisin, tuli alles poole pealt meelde, et pilte teha ja ühtlasi oli üsna kiire asjade väljavedamisega. Esimesel pildil on meie voodi kahe öökapiga ja teisel pildil on toa teine pool, kus paiknevad mu meigilaud ja kummut. Kummut on IKEAst ja meigilaud oli majas juba sees, kui siia kolisime. Pink on ka IKEAst ja kuigi see ei näe eriti glamuurne välja, meeldib mulle, et selle saab peale kasutamist mugavalt laua alla lükata. Kohvitass teeb ka mõlemal pildil debüüti, see pole küll taotuslik, ma lihtsalt panen selle igale poole, kus see jääb ette.
These are some pictures while the work is in still in progress. The first picture is taken where the bed used to be and now everything's out of the room. It's much easier to see the previous floor here as well. The second picture is when we've got a few rounds down already, and the third, when everything is finished. I wish it was as fast as it seems here - 1, 2, 3 and done - but it actually took us about five hours (including taking everything in and out). It was still a lot of fun and so good to see the improvements with your own eyes. The new floor adds so much light as well, don't you think?

Järgnevad pildid on sellest, kui töö alles pooleli oli. Esimene pilt on tehtud sellest poolest, kus voodi asus, kui kõik asjad on välja veetud. Siin on palju paremini ka näha, milline põrand enne välja nägi. Teisel pildil oleme paar rida juba ladunud ja kolmandal on kõik valmis. Siin kõlab see nii lihtsalt - 1, 2, 3 ja valmis - aga tegelikult võttis kõik mööbli sisse ja välja toomistega umbes viis tundi. Minu jaoks oli see aga üsna tore ettevõtmine ja nii hea oli enda kätega tehtud töö tulemust näha!
I wanted to add these pictures because Noodle was acting like such a sweetheart. She was afraid of the loud noises and was hiding somewhere, but as soon as we sat down to fix the floor, she jumped in our lap and would not leave. She even posed for a picture. I look like a mess here, but that's just the way life is.

Need pildid lisasin sellepärast, et Nuudel käitus siin nii armsalt! Ta kartis valjusid hääli ja kopsimist ja peitis ennast üldiselt kuskil, aga kui me maha istusime, et põrandat edasi panna, hüppas ta sülle ja keeldus sealt lahkumast. Ma näen mitte-just-kõige-esinduslikum välja, aga elu on selline.
This is the finished look before stuff is put back in the room. Ahh, so light! Siin oleme liistud uuesti maha pannud ja selline on lõpptulemus enne kui asjad tuppa tagasi tõime. Nii valge!

This is the finished look on the table side. It might look a little empty, but I'm quite enjoying the cluterlessness for the time being. Siin on meigilauapoolne lõpptulemus. Kuigi see võib natuke liiga kliiniline välja näha, nautisin ma tol hetkel seda kolavabadust ja otsustasin laua üsna tühjaks jätta.

And this is the bed side of the finished result. There's still a lot of things I'd love to do (having a headboard for one) but for now, it's already looking a lot better and I'm loving the new floor. Have you tackled any projects this weekend? Here's a bonus Noodle in the end. Have a nice weekend!

Ja siin on lõppresultaat voodipoolsest seinast. Sooviksin veel palju muudatusi teha (näiteks tahaksin voodipeatsit), aga juba praegu näeb tuba palju klaarim ja ilusam välja. Uus põrand teeb tõesti suure muutuse ja see oligi meie põhieesmärk. Lisasin lõppu ühe boonuspildi Nuudlist. Kas teie tegelesite sellel nädalavahetusel mõne (kodu)projektiga?

Liina

No comments