NEW IN: DABBLING IN DRUGSTORE MASCARA

Happy Tuesday everyone! I hope you are having a wonderful day! I am, unfortunately, a bearer of some bad news today. As you might remember, I wrote in my empties post that I would try out some cheaper drugstore alternatives to my beloved HR Sexy Blacks mascara. I made an order of two new mascaras, both by Maybelline, and will go through them individually to give an opinion (spoiler: it's not a good one).


Head teisipäeva kõigile! Loodan, et teil on hea päev! Minul on täna kahjuks halvad uudised (mitte nagu päriselt halvad, rohkem nagu et mu ripsmetušid sakivad). Kirjutasin tühjade totsikute postituses, et katsetan peale oma lemmikripsmetuši (HR Sexy Blacks) mõningaid odavamaid variante. Tavapoe kosmeetikast kiidetakse ripsmetušše kõige tihedamini, seega arvasin, et ega väga mööda panna ju ei saa. Tutvustan täna kahte Maybelline'i ripsmetušši ja annan kiire ülevaate, mis neist ka arvan.
The first mascara is called Maybelline the Falsies Push Up Drama. This is the mascara Gigi Hadid is the face of (isn't she the face of everything though) and somehow (probably because of the marketing) I had really high hopes for it. It comes in two versions - regular and waterproof - and today I am talking about the regular version. Keep in mind that everything I say here won't necessarily apply for the waterproof version. This mascara promises some gorgeous lashes with a plumping formula delivering instant volume and holding lift in place. It did nothing of the sort for me and I will get into it in details in just a minute. However, as a disclaimer, I have to say different people will react to it differently and I've seen reviews from both side of the spectrum. I will also continue to try to get this mascara to work for me as I've seen some gorgeous pictures online of girls wearing it (just google it). Also, my lashes are looking pretty ratched after eyelash extensions, so I do need a miracle worker to make them look good. That being said, the Helena Rubinstein mascara ticked all the boxes for me that this mascara doesn't.

Esimene neist on Maybelline the Falsies Push Up Drama ripsmetušš. Millegi pärast ootasin sellest ripsmetuššist väga palju (võib-olla sest selle postertšikk on Gigi Hadid ja ta on täiuslik). Sellel on olemas kaks versiooni - tavaline ja veekindel - mina räägin täna mitte-veekindlast. See ripsmetušš lubab hetkega juurde anda volüümi ja hoida ripsmekaart koolutatuna - kaks lubadust, mille täitumist mina garanteerida ei saa. Enne kui enda kogemust jagan, tahaks öelda, et ripsmetušše on palju, sest inimesi ja arvamusi on erinevaid, nii et mis toimis minul, ei pruugi toimida sul ja nii edasi. Püüan ka seda tuši edasi kasutada, sest olen netis näinud väga ilusaid pilte ripsmetest, mis selle tušiga saavutatud on. Ühtlasi on minu ripsmed ripsmepikendustest üsna räsitud ja vajavad tõelist imet, et ilusad välja näha. Öeldes kõike seda, pean ikkagi mainima, et muresid, mis tekkisid nende ripsmekatega, mul Helena Rubinsteini tušiga polnud.
This is a picture after I've curled my lashes and applied one generous coat of the Falsies Push Up Drama mascara. Nothing to write home about and wait until you hear about how painful the actual procedure was. The formula is wet - no, really really wet. So wet that if you touch your lashes 10 minutes after applying, you still get some on your fingers. This means that the application will get messy and it'll stain your eyelids in the part where the tips of your lashes touch when you make crazy faces to apply it to your lower lashes. It will also stain under your lower lashes if you go in for touch ups on your upper lashes. It's all around a staining mess. Insert 10 minutes of trying to get mascara dots off around your eyes. If you try to apply multiple coats, you're going to end up with a clumpy uneven mess. Apply another 10 minutes of trying to comb your lashes apart again. It didn't do anything magical for me in the volume department - my lashes fell flat no matter how hard I curled them or held them up with a q-tip (another 10 minutes). I dislike the rubber brush and although this is a personal prefrence, it is impossible to reach the roots of your lashes without staining mascara everywhere. However, I do have to say the wand is a bit better than the Lash Sensational one in terms of getting close to lashes. Unlike Lash Sensational, I've had the pleasure of wearing the Falsies Push Up Drama through a long day, and allthough the fall-out wasn't too bad, I still suffered some panda-esque smudging under my eyes by the end of the day. Something that has never happened with my HR Sexy Blacks mascara. I have to give it to the Falsies though - the HR mascara is a waterproof version and it was a really hard day. The positive things about this mascara are that it's cheap and the colour is a good deep black. I'm really hoping that all the issues I had are not present in the waterproof mascara, but my verdict on this particular mascara is definitely not repurchasing. As usual, I will try this some more and who knows, maybe I'll learn to love it. 

Need pildid on võetud peale ripsmete koolutamist ja ühe kihi the Falsies Push Up Drama peale kandmist. Kahjuks väga uhke välja ei näe ja kogu see protseduur oli ka väga piinarikas. Selle ripsmetuši koostis on märg. Nii märg, et kui ripsmeid 10 minutit pärast pealekandmist katsuda, jääb seda ikka sõrmede külge. See tähendab ka seda, et pealekandmine on kohmakas - kui kannad seda alumistele ripsmetele, puutuvad ülemised vastu silmalauge ja jätavad sinna koledad mustad täpid. Seda satub alumiste ripsmete alla, ripsmepiirile... igale poole. Võid arvestada lisa 10 minutiga, et kõik need täpid ära pühkida. Üritades kanda peale mitut kihti, lõpetad lihtsalt klompidega. Järgmised 10 minutit läheb ripsmete lahtikammimise peale. Ka volüümiosakonnas ei pakkunud see üllatust - mu ripsmed vajusid ära, ükskõik kui kaua ma neid ei koolutanud või kõrvatikuga üleval ei hoidnud (veel 10 minutit). Mulle ei meeldinud ka selle kummist aplikaator, sest oli võimatu ripsmejuurele ligi saada, ilma et kõik muu mustaks värviks. Võrreldes Lash Sensationali harjaga, on seda siiski veidi lihtsam kasutada. Sain the Falsies Push Up Drama ripsmetušši terve hirmus pika päeva kanda ja kuigi päeva jooksul palju määrdumist ei märganud, olid õhtuks siiski õnnetud pandaraamid silme all. HR ripsmetušiga ei juhtunud sellist asja kunagi. Võib-olla on need probleemid veekindla variandi puhul lahendatud, aga minu otsus selle konkreetse ripsmetuši puhul on, et ei ostaks seda uuesti. Nagu ikka, proovin seda siiski edasi ja ehk hakkame kunagi läbi saama.
The second mascara is also from Maybelline and this one is called Lash Sensational. This mascara has been around since 2014 and also comes in a normal and a waterproof version, and I'll be talking about the non-waterproof version. This mascara promises a full fan effect because of the curved and thick brush it comes with.

Ka teine ripsmetušš on Maybelline'ilt ja selle nimi on Lash Sensational. Seda toodet mäletan juba 2014. aastast ning ka sellel on välja tulnud veekindel ja tavaline versioon. Jällegi räägin siin mitte-veekindlast variandist. See tušš lubab lehvikuefekti harja tõttu, mis on üsna paks ja kaardus.


This is after I've taken off the Falsies mascara, curled my lashes and applied one coat of the Lash Sensational. Again it features a rubber wand, which I'm not a fan of. The problem with this wand is that it is so large, it will definitely stain around your eyes. It is also hard to reach lower lashes and the corners because of it. Again, this mascara has a very wet formulation, meaning it takes rather long (but not as long as the Falsies) to dry and will stain under your eyes. The lasting power of this is pretty good and even when I wore it the whole day through, I didn't get any smudging under the eyes. I don't know if there is something wrong with my eyes, but again the mascara didn't hold the curl very well and my lashes fell flat a couple of minutes after application. All in all I do like Lash Sensational a bit better than the Falsies just because the application is a bit less of a hassle, but right now I'd have to say I'm not repurchasing either of these mascaras. Sorry about being a party pooper today, but here's a picture I took of the full make up I was wearing today. Doesn't it somehow look like spring on that picture? Do you have a all time favourite mascara and can I borrow it?

Siin olen võtnud Falsies ripsmetuši maha, koolutanud ripsmed ja kandnud peale ühe kihi Lash Sensational tušši. Järjekordselt on tegu kummist harjasega, mille suur austaja ma just pole. Ühtlasi on see hari nii suur, et määrib päris kindlalt silmaümbrused. Sellega on keeruline värvida ka alumisi ripmseid ja silmanurki. Ka sellel tušil on üsna märg koostis, mistõttu võtab peale kandmine palju aega (aga mitte nii palju kui Falsies). See ripsmetušš püsib üsna kaua peal ja isegi kui kandsin seda terve päeva, ei olnud õhtuks minust panda saanud. Ei tea, kas asi on minu ripsmetes, aga järjekordselt erilist kumerust tušš ei hoidnud ja ripsmed vajusid pärast peale kandmist paari minuti pärast sirgeks. Kokkuvõttes meeldib Lash Sensational mulle veidi rohkem kui the Falsies puhtalt seetõttu, et peale kandmine on valutum (ja vähem aegavõttev), aga hetkel ei tõmba küll kumbagi neist ripsmetuššidest uuesti ostma. Niisiis vabandan, et täna nii negatiivne olin, aga lisasin lõppu pildi oma tervest päevameigist. Millegipärast tundub see pilt nii kevadine, kas mitte? Kas teil on lemmikuid ripsmetušše ja kas ma võiks neid laenata?

Liina

2 comments

 1. Lash Sensational mulle meeldib, ripsmed jäävad ilusad (millegipärast Sinu fotosid vaadates lausa raske uskuda, et selle ripsmetuššiga värvisid, aga ju siis on tõesti toime erinevatel inimestel nii erinev), koolutajat ei pea kasutama (mul loomulikult kaardus ripsmed)..

  Aga see Push Up Drama ..huhh.. ÕUDNE! Viskasin prügikasti pärast 5.ndat kasutuskorda, sest see ei jää ilus ja nii palju kui ma üritasin, ei hakanud meeldima. Minu loomult kaardus ripsmed lähevad sellega pulksirgeks, vajuvad alla.. lisaks ripsmetušš pudeneb maha päeva jooksul. Üks huvitav asi, mida märkasin... kui Lash Sensational kuivab enam-vähem kõvaks, siis Push Up Drama jääb katsudes väga pehme.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mul on ripsmed pikendustest hetkel üsna halvas seisus ka, usun, et ilusate pikkade ripsmete puhul jääb parem tulemus, aga tore, et Push Up Drama kohapeal nõustume. Ma märkasin ka seda, et see ei kuiva õhtu lõpuni ära (või jääb selline pehme, nagu sa ütlesid) ja seetõttu ta ei fikseeri ripsmeid ära ja nad vajuvadki alla. Igatahes on see ripsmetušš täielik müstika ja tore, et ma üksi nii ei arva! :)

   Delete