NEW IN: BATH BOMBS OFF EBAY?

Happy 1st of March, everyone! I can't believe February is over already. The weather doesn't look like it, but I have spring in my heart already. I was perusing eBay the other day and wound up ordering an interesting package that contained some bath bombs.
I didn't really know anything about the brand or the products but they cost a fairly small amount and looked incredibly cute, so I thought I could give them a try. This is the listing I bought from but there are many out there for sure. 

Head esimest märtsi kõigile! Uskumatu, et veebruar on juba läbi ja kuigi õuest pole näha, siis mul on küll kevad juba südames. Vaatasin ükspäev eBays ringi ja leidsin ühed huvitavad vannipommid. Ma ei teadnud sellest brändist enne eriti midagi, peale selle, et see komplekt oli üsna hea hinnaga ja nägi üliarmas välja, nii et mõtlesin, et proovin järgi. Ostsin siit, aga kindlasti on ka teisi müüjaid.
Like I said, I didn't really know about +BOMB Cosmetics before but have since done a bit of research on the brand. If I have to say honestly, it was the cute design that got me hooked on buying their products and even though they have a certain LUSH-esque feeling about them, that was not my initial reason for buying them.

Ma ei teadnud +BOMB Cosmetics-ist enne mitte midagi, aga olen nüüd natuke maad uurinud. Need meenutavad natuke LUSH-i vannipomme, aga see polnud mu esimene mõte, kui need oma ostukorvi ladusin. Pigem innustas mind nende armas välimus. 
The box I purchased is called Little Box of Love, and I'm forever cursing myself I didn't whip it out for Valentine's Day. I checked their website and they do a ton of themed gift boxes, which are perfect for gifts for Valentine's Day, Mother's Day etc. They do all sorts of soaps, lotions, candles and so on in addition to cute bath bombs so it's literally bath product heaven. I like the fact they don't support animal testing or wastefulness by useless product packaging (allthough obviously I'm a hypocrite in a sence that ordering off eBay produces a lot of waste... but if you have a chance of getting these products in store.. that's a win!) but it's a shame the ingredients aren't 100% natural.

Minu ostetud kinkekarbi nimi on Little Box of Love ja mul on nii kahju, et sõbrapäeva ajal see sahtlis enda aega ootas. Nende kodulehel paistab olevat hulgaliselt erinevateks tähtpäevadeks mõeldud kinkekarpe, näiteks sõbra- või emadepäevaks. Pealegi teevad nad lisaks vannipommidele seepe, kreeme, küülaid ja kõike, mida üks kehahooldushuviline oskaks soovida. Neil on ka tugevad eetilised põhimõtted, sest on vegan tooted, ei toeta loomadel katsetamist ja püüavad hoiduda liigsest prügist mõttetu toodete pakkimise tõttu (kuigi eBayst tellimisel on siin väike vastuolu, sest ilmselgelt sealt tulevatel pakkidel on hulgaliselt kilet ja pappi kasutatud. Aga kui on võimalik otse poest osta, siis on võit!). Kahjuks kõik tooted pole 100% looduslikud, sest vastu vaatavad paljud ained, mille nime ei oska hääldada.

The box offers a variety of bath bombs, out of which two are ball shaped and called bath creamers and the other four are cupcake shaped bath mallows. The information I got off their website is that both bath creamers and mallows don't really offer a lights and colours show, but rather slowly melt in your bath, creating a rich and creamy water with cocoa and shea butter to moisturise the skin.

Minu karbis oli kuus vannipommi, millest kaks olid kera- ja neli tassikoogikujulised. Ma neid nimesid (bath creamers, bath mallows) ei oska küll eesti keelde tõlkida, aga nende mõlema eesmärk on vannivesi pehmeks ja siidiseks muuta, tänu shea- ja kakaovõile, millest need pommid pressitud on. Kahjuks ühestki neist vannipommist uhket värvide ja helide etendust ei tule, sest need sulavad vaikselt su vannis ja muudavad vee rikkalikult kreemjaks ning alles hiljem sain teada, et show-pallide saamiseks oleksin pidanud tellima bath blasters-eid.

These are the two creamers and they are called Feel the Love and Kiss Me Quick. Feel the Love contains rose essential oils and ylang ylang with a patchouli wooden base. I did have a chance to test this one out and it does smell great, allthough maybe due to the fact that all the products have been sitting together, they do kind of all smell the same. I have to say, it did soften up the bath water like a dream and it was just a wonderful experience. In terms of any bells or whistles, like swirling shows, coloured bath water, that didn't really happen, but only later I realised I should have opted for one of the bath blasters for that. The creamer did it's job wonderfully, creating a soft nourishing bath water with the effect from the cocoa and shea butters staying on my skin through the whole night. The scent of Kiss Me Quick is described as opening on blackcurrant, pear, tangerine and blood orange and being followed by ginger blossom, freesia and hibiscus seeds. The woody and sensual end note is composed of sandalwood, cedar, vanilla and musk. Don't that just sound like a Victoria's Secret commercial. I can't wait to try this one, the expectations are high!

Esimese kahe vannipommi nimed on Feel the Love ja Kiss Me Quick. Feel the Love sisaldab roosiõlisid ja ilang-ilangi patšuli puidusel põhjal. See on ainus pomm, mida olen jõudnud proovida ja see lõhnas küll hästi, aga võib-olla seetõttu, et kuus tugevalt lõhnavat vannipommi kaua aega on koos viibinud, ei saanud ma lõhnanüanssidest küll midagi aru. Vannivee tegi ta aga tõeliselt siidiseks ja nahk püsis kakao- ja sheavõist niisutatuna terve õhtu. Kiss Me Quick-i lõhna kirjeldatakse kui segu mustast sõstrast, pirnist, mandariinist ja veriapelsinist, millele järgnevad freesia ja kibuvitsaseemned. Lõpunoodina püsivad sandlipuu, seeder, vanill ja muskus. Kas see ei kõla mitte nagu Victoria's Secreti parfüümireklaam. Ootused on igatahes kõrged!
These next products I can't really give an opinion on yet, other than look how cute they are and they smell amazing in the box! These are called Chic & Cheerful and Urban Rose Bath Mallow. Chic & Cheerful has a combination of pure lemon and rose oils while Urban Rose bath mallow promises an opulent floral-musky fragrance with accords of heliotrope and lilac blossoms, white violets and ylang ylang.

Pole ka järgmiseid pomme veel proovinud, nii et ekspertarvamust peale "vaata kui nunnud need on" ja et karbis lõhnavad hästi ei oska veel anda. Nende nimed on Chic & Cheerful ja Urban Rose. Chic & Cheerful-is on kombinatsioon puhtast sidrunist ja roosiõlidest ja Urban Rose lubab tugevat lillelist muskusaroomi heliotroobi, liiliaõite, valge kannika ja ilang-ilangi nootidega.
And finally we have Rosebud Buttercup and Love Buds Bath Mallow. Rosebud Buttercup promises a sophisticated blend of floral notes, combining rose and jasmine for the fragrance heart and geranium and neroli for top notes. Love Buds bath mallow is described as relaxing, with herbal notes of soothing chamomille and warming ginger lead to a heart of fresh eucalyptus and lavender, highlighted by thyme, spicy blackpepper and cedarwood.

Viimastena on esindatud Rosebud Buttercup ja Love Buds vannipommid. Rosebud Buttercup lubab peent lillenootide segu roosi, jasmiini, geraaniumi ja neroliga. Love Buds-i kirjeldatakse kui lõõgastavat vannipommi rohttaime nootidega, alustades rahustavast kummelist ja ingverist, viies eukalüpti ja lavendlini, kumades läbi tüümiani, musta pipra ja seedripuu noote.
Based on these descriptions, these bombs have really built up an expectation in terms of the spa my bathroom should become using them. Since I've only used one, I'm yet to describe the effect on all the other bombs but they all just look and smell amazing. They're also a nice alternative to LUSH. If I ever get a chance to order again, I'd definitely want to try the bath blasters, such as this and this (just look how cool they look!). I might just have to start taking baths nightly with these guys lying around.

Need vannipommid on eelnevate kirjelduste põhjal küll ootused edasistele vannikogemustele lakke löönud. Kuna olen siiani vaid ühte neist kasutanud, jään hetkel täpsemad kogemused võlgu. Võin öelda, et need lõhnavad ja näevad välja imelised. Kui LUSH-i pole käest võtta, on isu midagi uut proovida või tahaks taskukohasemat võimalust, siis need on hea alternatiiv. Kui mul tekib võimalus uuesti tellida, tahaksin kindlasti bath blasters-eid proovida, näiteks see ja see. Need näevad nii lahedad välja! Kui sellised ahvatlused vannitoas ootavad, peab vist iga õhtu vanni võtma hakkama!

Liina.

No comments