INTERIOR INSPIRATION: HOME OFFICE

Hello, everybody! We have been on a bit of an home improvement rally over here these days (hint for the post for Sunday as well), since there's a room in the house that we're hoping to remodel. It doesn't really surve a purpose, since we originally thought it'd be as a guest room, but since we hardly ever have overnight guests, it has slowly but surely become more of a catch-all mess, featuring power tools, furniture we didn't know were else to put etc.
Now we've though it'd make a wonderful office room (and we're working on trying to pack in as much storage as we can). Here are some fabulous home offices I've been loving and am hoping to draw some massive inspiration from.

Tere kõigile! Siinmail on igavene kodu parandamise laine üle käinud (sellest ka pühapäevane postitus), sest meil on üks tuba, mida soovime ümber kujundada. Sellel pole otsest eesmärki, sest algselt plaanisime seda külalistetoaks teha, aga 360 päeva tühjana seismise tõttu muutus see märkamatult kolatoaks, kuhu elama rändasid elektrilised (ja ka niisama) tööriistad, mööbel, mis kuskile mujale ei sobinud ja nii edasi. Olen mõelnud, et sellest võiks saada nii öelda kodune kontor - kuigi me kumbki kodust ei tööta, oleks seal mugav blogiasju ajada või norra keelt õppida (siis saaks seda teha ka siis, kui keegi televiisorit vaatab) ja püüame sinna ka võimalikult palju panipaiku peita. Olen siia kokku kogunud pildid kodukontoritest, mis mulle kõige rohkem meeldivad ja millest inspiratsiooni ammutan.

Allthough the accent wall on the second picture looks amazing and I've added some more moody gray and black walls, I am certain it's something we'll not be incorporating. We had a black accent wall in our old apartment, but I feel it took so much lightness out of the room that it was not worth it (even when we had a mirror in front of it). I'm sure an interior designer could make it work but I certainly am not one and good old safe all white is the route we're going with. It has made all the other rooms in our house look absolutely wonderful and even if it is a safe choice, it works.

Kuigi teisel pildil (ja mõningatel veel) on nii ilus tume aktsentsein, olen ma suhteliselt kindel, et enda tuppa me seda ei lisa. Eelmises korteris proovisime ja kuigi üliväikese pindalaga tumeda seina ees rippus ka peegel, võttis see nii palju valgust toast ära, et ei tasunud ennast ära. Kindlasti oskaks sisekujundajad selliseid probleeme lahendada, aga mina pole professionaal, nii et valin kindla ja ohutu valge värvi. Ka kõik teised ruumid majas on seda tooni ja see lihtsalt toimib (kuigi võib-olla pole kõige loomingulisem valik).

I've been loving this natural wood type of look and it is something I've not been drawn to before. It is something I definitely want to incorporate in the final look. As I've drawn together the looks I like, certain favourite elements have come forward (like pretty much every picture features an Eames-type chair). Naturally, I've added pins on Pinterest before, but putting a collage like this together has helped a lot in terms of understanding and making sense of what I like.

Selline naturaalse puidu välimus on mulle viimasel ajal südamesse pugenud ja sooviksin seda kindlasti tulevasse tuppa sisse viia. Üleüldse, kui olen neid pilte kokku kogunud, on mulle selgeks saanud teatud elemendid, mis kõige olulisemad tunduvad (nagu et peaaegu igal pildil on Eamesi-tüüpi tool). Olen muidugi ka enne Pinterestis pilte lisanud, aga neid niiviisi kokku pannes aitab see palju parema ülevaate saavutada. Ühtlasi on lihtsam ka teistele selgitada, mida ma täpselt näha sooviksin.

All pictures taken from Pinterest. Kõik pildid on võetud Pinterestist.
I hope you enjoyed these pictures. A home office is a pretty specific thing to write about but it is something that has been on my mind and I'm hoping to see some results soon! Wishing you all the best and hoping you have a wonderful day!

Loodan, et teile need pildid meeldivad. Kodukontor on küll üsna spetsiifiline asi, millest kirjutada, aga see on miski, mis on hiljuti mõtetes mõlkunud ja loodan varsti juba tulemusi näha! Soovin teile kõike head ja loodan, et teil on täna hea päev!

Liina

No comments