BLUSH O'CLOCK

Hello, lovely people! Today I'm doing a post that I've been wanting to do for ages and ages - and that is the outfit of the day post. There isn't too much use for the style of clothes I like to wear where I live (sweatpants city), so as soon as I found out I was coming to Estonia, I knew I'd want to take some photos. However, somehow in my mind I was coming to a tropical island with +15°C, constant sunshine and Skittles pouring down instead of rain (well, not really, but you get the gist).
In reality, there hasn't been a perfect day to take pictures, it's freezing (-4°C) and not to mention the troubles with my wisdom tooth removal, after which I've been struggling with a fever and looking like a hamster. I still have a swollen (and bruised, under make up) jaw in these pictures, but I don't feel it shows too much. So despite not feeling overly cheerful, I got dressed and went out to enjoy some sun. Let me tell you - the idea I had in the beginning of pairing this thin coat with a chiffon blouse - allthough a wonderful outfit, did not happen. So I stuck a big fat cardigan under it and hoped it would work. It doesn't give off as elegant a vibe as the chiffon blouse, but hey, at least I didn't freeze my lady parts off. We had a wonderful walk through the park in Pärnu beach and I even forgot my aching jaw for a moment! Great success!

Tere, kaunid inimesed! Täna jagan teiega postitust, mida olen juba väga ammu teha tahtnud - päeva riietus (isver, kui imelikult see eesti keeles kõlab, aga noh, päeva kostüüm ei oleks ka parem). Minu elukohas ei ole sellisel stiilil, mida kanda armastan, eriti kohta, rohkem on seal tossudes ja pidžaamapükstes kolm sammu kohaliku külapoeni vibe. Niisiis teadsin kohe, et tulles Eestisse tahan toredaid riietuse pilte teha. Kuidagi oma peas olin ma aga välja mõelnud, et siin on ilm nagu troopilisel saarel, iga päev särab päike ja vihma asemel sajab taevast Skittelseid (no mitte päris, aga saate mõttest aru küll). Tegelikult ei ole pildistamiseks head päeva olnud, külm näpistab ja tagatippu on mured tarkusehamba väljatõmbamisega, mille tulemusena võitlen palavikuga ja meenutan talvevarusid kogunud hamstrit. Ka siin piltidel on mu lõug muljutud ja paistes, aga ehk pole eriti näha. Niisiis, kuigi erilist rõõmu polnud, otsustasin kevadpäikest nautima minna. Muidugi langes esimesena ära minu plaan see riietus šifoonpluusiga kombineerida. Tunduvalt elegantsem variant, aga käsi ei tõusnud kampsunit ära võtma. Toppisin oma õhukese jaki aga heaga sellele siis peale ja lootsin, et ehk pole kõige hullem. Ei olnud küll nii ilus, kui pluusiga, aga vähemalt aus. Selle kooslusega oli tõesti mõnus üks tiir rannarajoonis kõndida, külm ei hakanud. Kokkuvõttes on hea meel, et oma palaviku pikalt saatsin (see oli ikka alles, aga ma keeldusin seda tunnistamast), sest nautisime oma jalutuskäiku päikeselises Pärnus ja ma isegi unustasin oma valutava lõua ära. Võit!
COAT - H&M; TURTLENECK - LINDEX; JEANS - SEPPÄLÄ; BOOTS - MOHITO
BAG - MICHAEL KORS; WATCH - MOTO 360 2ND GEN

TAKE CARE!

LIINA

1 comment

  1. Wow your hair is amazing ! I love your ootd especially the jeans !:*

    ReplyDelete