THE MOST LUXURIOUS CANDLE I OWN

Maybe some of you might not consider Voluspa UK that luxurious since there are pricier and more high-end candles out there (I'm looking at you, Diptyque), but for me, this is the first dip (pun intended) into more luxurious home scents.
And I am not dissapointed. I remember there was a time when dishing out 7€ for a candle sounded ridiculously extravagant to me (I was then, of course, a starving student, who thoroughly weighed the pros and cons of getting a take-away coffee since every cent counted) and I couldn't really justify spending that much money to burn something, but a lot has changed since then.

Ehk mõned teist ei pea Voluspa UK tooteid just nii uhkeks, sest ringleb ka kallimaid ja eksklusiivsemaid küünlaid (vihjan Diptyque toodetele), aga minu jaoks on see esimene kogemus luksuslikemate kodulõhnastamistoodetega. Ja pettuma ei ole pidanud. Kunagi tundus JOIK küünalde eest 7€ välja käia minu jaoks üüratu summa (olin siis nälgiv tudeng ja 2€ kohviost tuli hoolega läbi mõelda, sest iga sent oli arvel), ühtlasi ei suutnud ma endale õigustada nii hinnalist ostu, sest nagunii põletan selle ju ära, aga ajad on õnneks (rahakotile muidugi kahjuks) muutunud.
This candle is also the largest I have ever owned, fitting 12 oz or 360 g of awesomness and promising 100 hours of burning time. That's many candle light filled evenings. The candle is part of the Maison Jardin collection, which features a set of incredibly beautiful flower and leaf patterened designs and promises some amazing scent combinations: apple & blue clover, linden & dark moss, amaranth & jasmine. There's also a variety of home scents products: candles in glass containers, tin cans, home diffusers and so on.

See on ühtlasi ka kõige suurem küünal, mis mul kunagi on olnud. Siia mahub koguni 360 grammi toodet ja lubatav põletusaeg on 100 tundi. Võrdluseks kaaluvad näiteks JOIKi küünlad 145 grammi ja põlevad 30 tundi. Muidugi selle raha eest saaks koguni 4,7 JOIKi küünalt... aga see selleks. Voluspa küünal kuulub Maison Jardin kollektsiooni, mille kõik osalised on kunstiliselt kaunite lehe- ja lillemotiividega. Ka lõhnakombinatsioonid on uhked: õun ja sinine ristik, pärn ja sammal, amarant ja jasmiin. Pakutakse ka erinevaid kodulõhnastamise variante: klaaspurkides või metallkarpides küünlaid, difuusereid ja nii edasi.
The candle I purchased is called Sake Lemon Flower and I was instantly drawn to the fresh spring design it bears. Some other Voluspa candles can be quite colorful with inticrate patterns and dark colours, which is not a look that necessarily appeals to me. This candle, however, just looks and smells like a breath of spring air. The scent is combined of tart lemon rind zested and shaken with chilled rice sake wine and produced with a blend of natural apricot and coconut wax. I have never smelled sake, but I can say that l I feel the coconut scent the most. So if you think of a very acidic, bitter lemon smell like a toilet cleaner that some candles can smell of, this is not the case here at all. There's a very soft coconut smell with a hint of sweet lemon. If you can't tell already, I really really love this candle and will be definitely buying some more Voluspa goodies. This ties together with what I was saying in the beginning of this post - I once could not justify spending a certain amount of money on a candle, because you're going to burn it anyway. Now I feel it is more the intense feeling of luxury and an experience with amazing aromas that you're paying for. And I'm more than happy to do it.

Minu ostetud küünla nimi on Sake Lemon Flower ja mind võlus koheselt selle klaasanuma kevadine disain. Enne olin näinud Voluspa küünlaid, mis olid üsna kirjud ja uhkeldavad ja see pole stiil, mille poole mind just tõmbab, aga selle küünla välimuses on õige kogus värskust. Lõhn on kombineeritud sidrunikoorest, mida on segatud jahutatud riisiveiniga ning küünal ise on tehtud aprikoosi- ja kookosevahast. Sake lõhna kohta ei oska ma küll midagi kosta, ise tunnen kõige tugevamalt kookost. Kuigi sidrun võib küünlas hirmutavalt kõlada, siis siin pole kübekestki sellest teravast vetsupuhastaja sidrunilõhnast, mida mõni odav küünal uhkusega kannab. Tegemist on pehme kookosearoomiga, mida toetab magus sidrun. Igatahes, kui pole juba aru saada, siis olen sellest küünlast tõeliselt sisse võetud ja kindlasti hoian ka tulevikus selle brändi toodetel silma peal. Kogu see jutt viib selleni, mida selle postituse alguses mainisin - kunagi ei suutnud õigustada suurema summa raiskamist küünla peale, sest põletan selle ju nagunii ära, aga nüüd saan aru, et maksan luksuse ja aroomiteraapilise kogemuse eest ja seda teen küll rõõmuga.  

No comments