SUNDAY IN PICTURES

Hi everybody! This Sunday in Pictures post comes to you on a Saturday because I realized I haven't posted pictures of my actual Valentine's day. Like I wrote last Sunday, we really didn't do anything that action-packed, just spent a nice morning and evening at home and visited relatives in the daytime (also took a nice long walk in the winter cold to get there). I have to give out a warning though: these pictures heavily feature our dog, Noodle the pomeranian.


Tere kõgile! Tuli meelde, et ma pole oma tõelisest sõbrapäevast kirjutanudki, kuigi nagu eelmine pühapäev juba märkisin, ei teinud me midagi väga seiklusrikast. Hommikul avasime kingid, tegime pika jalutuskäigu ja külastasime Ahto sugulasi ning õhtul tegime süüa ja vaatasime filmi. Lisan mõned pildid sellest mitte-nii-põnevast päevast ja pean väikese hoiatuse tegema: siin piltidel on palju Nuudlit (sest ta on nii armas).

These first pictures are the sweets and coffee I bought to bed for Ahto. I was happy to do this little gesture for him, he works very hard and always brings me coffee to bed, so I was lucky to get to do something for him aswell. He doesn't really even drink coffee but was flattered from the gesture. Noodle is hoping she'll get a piece of the sweets. 

Tõin hommikul Ahtole kohvi ja koogikesi voodisse ja pildil ootab Nuudel, et talle ka midagi kukuks. Mul oli väga hea meel midagi ka Ahto heaks teha, sest ta töötab koguaeg ja ikka toob mulle laupäeviti kohvi voodisse. Tema ise muidu eriti kohvi ei joo, aga oli žestist meelitatud ja jõi/sõi kõik ära.
The card I gave Ahto, that was also featured in my Valentine's Day post and my present to him. Thinking of presents to give guys is really really hard! I know he isn't too much into grooming stuff, underwear seems tacky, so I was in a real slump thinking of what to give him. In the end I went with a tie clip from Hugo Boss and a silk tie from Calvin Klein. These are some things he always needs at work, so it's practical and classy. I don't know why I didn't take an actual picture of the tie though.

Kaart, mille Ahtole kinkisin ja mis oli ka sõbrapäeva postituses esindatud, ning üks tema kingitustest. Poistele on täiega raske kingitusi leida! Julgen teha üldistuse meeste kohta (aga kindlasti on erandeid), et neile ei meeldi mingi roosa jama, ilutooted võtavad ka vastu erilise entusiasmita, aluspesu tundub igav, nii et lõpuks otsustasin praktilise ja klassikalise kingituse kasuks - siidist lips Calvin Kleinilt ja lipsuhoidja Hugo Bossilt. Neid on tal vähemalt tööl vaja. Kahjuks ma ei tea, miks lips piltidele ei jõudnud.

And dum dum dum! My present! Back in Estonia, just when we were about to leave for Norway, literally as I was putting on my boots, I realised that there was a big whole in them (they were the Roxy boots featured here and here). When we got here, I found out I only have nice boots and none I could take walks in in the forest with Noodle (I used to wear sneakers, but now there's snow outside). So as much as I looked at cheaper alternatives, my heart was still beating for these beauties from Timberland. With Valentine's coming up, I requested for these boots as my gift and yay, they're here! I had some problems with the colours as I originally wanted them in Wheat, but they were sold out. So I got them in Sand and was afraid they'd look really yellow but they are just perfect! I love the robust look of them, sadly they don't go with everything.

Ja minu kingitus! Reaalselt sel samal sekundil, kui astusime Eestis uksest välja, et Norra poole sõitma hakata, leidsin oma saabastest augu (need Roxy saapad, mis on siin ja siin). Jätsin need Eestisse, aga kui siia jõudsin, avastasin et mul on ainult viisakad saapad ja mitte ühtegi sellist paari, millega näiteks metsa jalutama minna (käisin enne tossudes, aga hetkel on maas lumi). Nii palju kui ka odavamaid alternatiive ei vaadanud, süda jäi ikka neile Timberlandidele truuks. Palusin neid sõbrapäevakingiks ja siin need on! Probleem tekkis ka värvidega, sest tahtsin neid toonis Wheat, aga minu suurus oli välja müüdud. Tellisin tooni Sand ja kartsin, et need on liiga kollakad, aga need on täiuslikud! Armastan nende robustset välimust, aga kahjuks ei sobitu need just kõigega mu garderoobis. Sellegipoolest on need ideaalsed jalanõud minu elutingimustes (loe: Norra, mäed, mets). 

In the evening we had a dinner and a movie date. Ahto cooked some salmon with cauliflower purée and scallops (my fave!) and I added some raspberry syrup and blackberries to our prosecco to make it look more fancy. We skipped dessert (we'd been eating the leftovers from the brunch the day before) and watched a movie called Crimson Peak, which I actually didn't enjoy too much. It's directed by Guillermo del Toro and I was so excited to see it, since Pan's Labyrinth is one of my favourite movies but all the things that made Pan's Labyrinth really special just felt off in this movie. It wasn't a bad movie per se, but let's just say it's not going to be making it to my movie favourites. So that concluded our Valentine's Day and like I said, allthough we didn't get up to any crazy shenanigans, we still spent a lovely day together. 

Õhtul sõime õhtusööki ja peale seda vaatasime filmi. Ahto valmistas lõhe lillkapsapüree ja kammkarpidega (mu lemmikud!) ning ma lisasin proseccole natuke isetehtud vaarikasiirupit ja põldmarju, et see uhkem välja näeks. Magustoitu ei soovinud (olime eelmised päevad neid makroone ja asju liiga palju söönud) ning vaatasime õhtu lõpuks filmi "Veripunane mäetipp", mis just lemmikfilmide edetabelisse ei jõua. Selle on lavastanud "Paani labürinti" režissöör, aga kõik "Paani labürintist" üle võetud võtted siin filmis eriti hästi ei mõjunud. See polnud ka halb film, aga teist korda ei vaataks. Nii meie sõbrapäev lõppes ja kuigi midagi pöörast ei teinud, veetsime koos mõnusa päeva.

Hope you are having a great day! Loodan, et teil on hea päev!

Liina.

No comments