SUNDAY IN PICTURES

We spent a lovely Sunday just lounging, watching TV, drinking coffee and gazing outside while the snow kept pouring and pouring! I bought these flowers the other day and just love them! If anyone knows what they are called, let me know!

Veetsime ühe mõnusa pühapäeva kohvi juues, telekat vaadates ja imetledes, kuidas lund muudkui sadas ja sadas! Eestis pidi põhimõtteliselt juba kevad olema ja meil uhkelt palju valget lund! Ostsin üks päev need lilled ja need on nüüd pea igal mu pildil esindatud. Ma ei tea nende nime, kui teil on aimu, andke ka mulle teada! 
Breakfast porridge. I used to have porridge almost every day, now it's been replaced with omlette. Üks mitte eriti uhke pudrupilt. Enne olin kõige suurem pudrufänn üldse, hetkel maitseb hommikuti rohkem omlett.
 The way it looked when it was snowing. Milline vaade oli meie aknast, kui lund sadas.
This is the same view a few hours later. It's raining today, so it will all melt soon though. Paar tundi hiljem juba peaaegu midagi ei näinud. Täna sajab vihma, nii et varsti sulab kahjuks kõik ära.
We went to see an orchestra play in the hotel that we work in. I enjoyed it a lot and wished it would've lasted a bit longer. We don't get too much entertainment around here. Käisime orkestrikontserdil, mis toimub hotellis, kus töötame. Serveerisime neile terve nädalavahetuse lõunat ja õhtusööki ja nad olid väga toredad inimesed. Siin ei pakuta väga tihti meelelahutust!
Here's a bored Noodle to finish this post. She doesn't get out too much these days, because it's hard for her to walk in the snow, it gets stuck in her paws and hair so she gets really uncomfortable and cold. We might try to get a small walk in though today. Hope you had a nice Sunday and today has not been too bad either!

Lõpetuseks igavlev Nuudel. Temaga ei saa eriti tihti praegu jalutamas käia, sest lumi jääb talle käppade vahele ja karvadesse kinni, nii et kõndimine muutub ta jaoks ebameeldivaks ja külmaks kogemuseks. Võib-olla üritame täna väikese tiiru teha. Loodan, et teil oli ka mõnus pühapäev ja ehk pole tänanegi päev väga hull!

Liina

No comments