NEW IN: CRUISE EDITION

The cruise boats from Tallinn to Stockholm are a pretty popular way to spend some leisure time among Estonians (maybe Swedes as well). When driving to Norway, we also spend a night travelling to this destination. The alcohol and tax-free shops there are a favourite among passangers and allthough I promise myself each time that I'm not going to buy anything, I still manage to walk off the cruise with a bag full of goodies in my hand. These are my purchases from this time (some reasonable.. others not so much).

Stockholmi kruiis pole kellelegi võõras ja et jõuda välja Norra, peame ka meie sellel lõbulaeval tihti öid veetma. Kuigi ma iga kord luban, et ei osta meigipoest midagi, lahkun ikka, tax-free kotike näpus. Need on selle korra valikud (mõned mõistlikumad kui teised).
I always tell myself not to get any perfumes on the cruise (you can often get them with a better price online) but I saw a Victoria's Secret section which didn't exist before and it looked very tempting! I got a set of three rollerballs for 22€. It's a bit pricy for 7 ml rollerballs, but the packaging was cute and I wanted to try them out. I also like the idea that I could throw them in my bag and it would take less space than a large perfume. The scents included were Victoria's Secret Bombshell, Noir Tease and Very Sexy.

Kinnitan endale alati, et kruiisilt lõhnu osta pole mõistlik (netist saab tihti odavamalt, siis muidugi kerkib see originaalsuse küsimus), aga nägin, et laeval oli uus sektsioon Victoria's Secreti toodetega ja ei suutnud kiusatusele vastu panna! Valisin välja selle rollerball-ide trio, sest neid on suurte parfüümipudelite asemel palju mugavam kotti visata. See komplekt koosneb lõhnadest Bombshell, Noir Tease ja Very Sexy.
Out of these, Bombshell is the signature Victoria's Secret scent and I can certainly get whiff of something I've felt with their body sprays. I am surprised by a fresh, floral, even a bit citric essence to the Bombshell, because I always imagined the signature Victoria's Secret scent would be... more sensual. The notes listed on the fragrance are purple passion fruit, Shangri-la peony and vanilla orchid. I will give this a go again in the summer (as I do with the fragrance sprays) but right now it's a pass from me.

Nendest lõhnadest on Bombshell kõige popim, Victoria's Secreti nii öelda signatuurlõhn. Olin tegelikult üsna üllatunud, sest tegemist on värske, lillelise ja isegi natuke tsitruselise lõhnaga ja ma kujutasin alati ette, et Victoria's Secreti inglid lõhnavad.. sensuaalsemalt. Siin on midagi, mida ma olen ka kehaspreides tundud, aga kokkuvõttes on see minu jaoks natuke liiga värske (wc-värskendaja tüüpi värske..). Nootidena on nimetatud granadill, pojeng ja vanilliorhidee. Proovin suvel uuesti, äkki siis olen siis positiivsemalt meelestatud, aga hetkel ei ole sellest eriti vaimustunud! 
The Noir Tease is also surprising because I was expecting something passionate, sexy, dark (as noir would suggest) but got a sickly sweet floral scent. This one is said to have black vanilla, frozen pear and blooming gardenia as the main ingredients. This is definitely not sexy for me. It might be a middle school girl trying her first perfume, but other than that.. PASS! So the only scent I would consider wearing of the lot is Very Sexy. This one has a type of warm spicyness coming thorugh the floral and it is... kind of sexy (for a daytime scent). The notes include vanilla orchid, sun-drenched clementine and midnight blackberry. So it's a win from me! The longevity of these rollerballs is not very impressive, but that's also probably due to the fact you don't spray them and it doesn't get in your hair or on your clothes. Allthough I don't like two of the scents, I still think this set would be a nice gift for a (younger) girl. Also, not everyone is a b*tch about their perfumes, so I do recommend smelling them before taking my advice. These perfumes are so popular, because a lot of people like them.

Sarnaselt oli minu jaoks üllatuseks Noir Tease, sest ootasin midagi kirgliku, seksikat, sünget aga sain... kleepuvalt magusa lillelõhna. Nootidena on nimetatud must vanill, külmutatud pirn ja õitsev gardeenia. Siin pole mitte midagi, mida ma seksikaks peaks. Kui midagi, meenutab see mulle põhikoolitšiki esimest parfüümi ja katsetust olla seksikas, nii et ka see lõhn oli minu jaoks pettumus. Võib-olla ma küll haugun vale puu all, sest VS polegi bränd, mis üritaks eksklusiivsete, erakordsete lõhnadega välja tulla, aga lootsin, et need meeldivad mulle rohkem. Ainuke lõhn, mis seda olukorda päästab, on Very Sexy. Sellest kumab sooja vürtsikust, kuid pakub ikkagi turvalist lillelisust. Selline kooslus mõjub üsna seksikalt (päevase lõhna jaoks). Nootidena on välja toodud vanilliorhidee, päikeseline klementiin ja põldmurakas. Nendest lõhnadest on see ainuke, mida tegelikult ka kannaksin. Rollerball-ide üks negatiivne külg on kiire hääbumine, sest neid ei saa pritsida ja nii ei jää lõhnaosakesed ka su riietele või juustesse (kus nad minu arvates kõige kauem püsivad), nii et loodan, et täissuuruses parfüümi püsivusaeg on pikem. Nagu mainitud, on neid lihtne kotis kanda ja seetõttu ei tekita iga tunni tagant taaspealekandmine olulist probleemi. Enne minu arvamuse kuulamist soovitan neid lõhnu ise proovida, sest inimeste maitsed on kohutavalt erinevad ja kõik ei ole sellised bitšid nagu mina. Tihti ei meeldi mulle vetsuvärskendaja omaduste tõttu populaarsed lõhnad, aga kindlasti pole ma ekspert ja mõnda teist lõhna naudin väga! Kuigi ma ei tea, kust seda komplekti poest osta (SIIN on üks ebay müüja), oleks väga lahe näiteks need kolm väikest parfüümi sõbrannade vahel sõbrapäeva puhul ära jagada!
Whew, that was a long talk about 7 ml rollerballs! The next item I got was this Time Miracle set from Màdara. It includes a full size Cellular Nutrients toning mist and sample sizes of the Total Renewal night cream and Cellular Repair serum. Màdara is a Latvian all natural, organic cosmetics company, so of course I'm more than excited to try them out. The toning mist is supposed to maintain moisture and improve collagen synthesis. When applied throughout the day, it does add a nice moisture kick and feels like spritzing birch water in your face (Estonians will know how that lovely drink tastes like). I haven't tried the night cream and serum yet, I usually like to keep sample products for travelling but I will keep you updated!

Hirmus pikk jutt väikeste rollerball-ide kohta! Edasi liikudes - olen alati tahtnud Läti orgaanilise kosmeetikafirma Màdara tooteid proovida ja laevalt leidsin komplekti, mis sisaldas täissuuruses Cellular Nutrients toniseerivat spreid ning väikeseid Total Renewal öökreemi ja Cellular Repair seerumit. Toniseeriv sprei lubab näonahka niisutada ja kollageeni juurde toota. Teise omaduse kohta ei oska veel midagi öelda, aga päeval näkku pritsides niisutab see tõesti mõnusalt. Sellel on ka väga ahvatlev kasemahla lõhn (natuke maitse ka, kuigi meelega seda suhu ei lase) ja see toob Eesti metsa ja kodus tehtud kasemahla mõtetesse. Kreemi ja seerumit ei ole ma jõudnud veel kasutada, sest mulle meeldib minitooteid reisile kaasa võtta.
The reason for going to the tax-free shop in the first place was that I was in dire need of a new night cream. Because I had heard good things about the Estée Lauder Advanced Night Repair Serum (but didn't need a serum at the moment), I picked out the Estée Lauder Advanced Time Zone Night cream. It promises some hard to believe stuff - look younger in 5 days, rewind visible signs of aging, have skin like a baby's butt (the last one was me) - but I don't believe in magic creams. Still, can't hurt to try, right? I've used it for a couple of night now and it feels nice on the skin and moisturizes well. About all the magic stuff.. I'm going to have to get back to you with that! At the moment I can't justify spending 70€ on this.

Vajasin öökreemi ja väljavalituks osutus Estée Lauder Advanced Time Zone Night öökreem. Olin Advanced Night Repair seerumi kohta häid asju kuulnud, aga kuna uut seerumit ei vajanud, otsustasin sama sordi öökreemi proovida. Lubatakse küll imeasju - 5 päevaga noorem välimus, kaota nähtavad vananemismärgid - aga ma ei usu imekreemidesse. Proovin sellegipoolest. Ma olen kreemi mõned ööd kasutanud ja midagi halba ei ole küll öelda, aga kas see on ka 70€ hinnasilti väärt? Hetkel ei usu.
The last item of the lot is the Bleu de Chanel perfume. This is a men's fragrance and Ahto got it for himself, but I wanted to share it with you anyway. It does not come close to my favourite men's perfume, which is the Lalique Encre Noir Sport (mmm, the woodiness), but everyone wants to switch up their perfume sometimes and this is the one he chose. It starts off a bit generic and fresh-citrusy but then develops into something much deeper. He hasn't worn it yet, but when he does, again, full report coming! So again, sorry about the long, overly-chatty post! Let me know what are your favourite perfumes and night creams!

Viimane asi on Bleu de Chanel parfüüm. Selle ostis endale Ahto, aga tahtsin selle siin ikka ära mainida. See ei ulatu mu lemmikule meesteparfüümile, Lalique Encre Noir Sport, ligilähedalegi, aga ka mehed tahavad parfüümidele vaheldust ja Ahto valis välja selle. Esialgu tundub see veidi tsitruseline, aga siis kujuneb millekski palju sügavamaks. Ta pole seda veel kandnud, aga kui selle lõhnaga tuttavamaks saan, jagan täpsemaid muljeid! Huhh, jälle üks hirmus pikk mokalaat! Jagage muljeid, millised on teie lemmikud parfüümid ja öökreemid!

No comments