NEW IN: CAUDALIE & DRUG STORE

I've unexpectedly picked up some new items and thought I would share them with you. One of the purchases I made was from an online shop that had a deal on all Caudalie products (buy for a certain amount and get a free makeup bag with samples).
The items I bought were the Caudalie Instant Detox mask, Vinosource Moisturizing Sorbet and a small size of the Divine Oil for face, hair and body. The items that came in the sample bag were the Vinoperfect Radiance tinted moisturizer (SPF 20; 15 ml), micellar cleansing water (50 ml) and moisturizing toner (50 ml). I still have to give them a go and report back with an indepth review.

Ootamatult on mu meigiarsenali pugenud uued toredad tooted, mida mõtlesin ka siin näidata. Caudalie tooted tellisin netist, kus oli pakkumine, et tellides teatud summa eest, saad meigikoti minitoodetega kaasa. Tellisin niisiis Caudalie Instant Detox näomaski, Vinosource Moisturizing Sorbet näokreemi ja väikese Divine Oil õli. Kaasa sain Vinoperfect tooniva nahaniisutaja (no mida nime), niisutava tooniku (50 ml) ja mistsellaarvee (50 ml). Mulle meeldivad väikesed tooted, sest neid on lihtne kaasa võtta (reisile või trenni) ja sa saad tootega tuttavaks, ilma et peaksid suurt väljaminekut tegema või olukorras, kus toode ei meeldi, ikkagi suure totsiku süütundest tühjaks kasutama (vähemalt minuga juhtub nii). Olen tooteid juba veidi katsetanud, aga räägin oma kogemustest mõnes järgnevas postituses täpsemalt.The second batch of items came from my local grocery store, where I went just to pick up some cottage cheese (but came back with a bunch of other items). The items I picked up were a L'oréal Extraordinaire by Colour Riche lipgloss in 601 Nude Ballet (jeez, what a long name), the Maybelline Fit Me pressed powder in 125 Nude Beige and the L'Oréal Nude Magique Blur cream. I've tried out all of these items and can give you quick first impression. I'd like to state that these are my own personal opinions and experiences and depend largely on my skin type, prefrences and so on. What fits for one person, might not do the same for another person.

Teise osa toodetest leidsin Maksimarketist, kuhu läksin kodujuustu ostma ja naasesin saja muu asjaga. Minuga kaasa tulid L'oréal Extraordinaire by Colour Riche huuleläige toonis 601 Nude Ballet (eriti uhke nimi), Maybelline Fit Me presspuuder toonis 125 Nude Beige ja L'Oréal Nude Magique Blur kreem. Olen kõik need tooted ka järgi proovinud ja võin esmaseid muljeid jagada. Igaks juhuks mainin, et kõik järgnev on minu isiklik arvamus ja sõltuvad oluliselt mu enda nahatüübist, meigieelistustest ja nii edasi. Mis sobib ühele inimesele, ei pruugi seda teha teisele.
Colour Riche Extraordinaire huulevärv toonis 601 Nude Ballet
Honestly, I like this product quite a lot and don't have too many negative things to say. It doesn't feel sticky on the lips (BIG plus in my book!), it doesn't make your lips drybuild up in weird creases and I like the applicator. On the negative side, it is a little pricy for a drugstore product (I picked this up for 15€) and I was hoping this specific color would be a little darker (like a Kylie Jenner lip). I don't know if you can tell, but I feel the swatch on my hand is much more pigmented and darker than the swatch on my lips. Oh well.. 3 layers or a lip liner underneath might do the trick. I am not a huge fan of the scent because it reminds me of Chupa Chups lollipops that I used to eat as a kid. Hopefully, none of you did, so your childhood won't be haunting you with every step you take wearing this lip gloss. So my verdict is - I would buy it.. on sale. Fun extra fact: did you know Kim Kardashian wore this exact lip shade to her wedding with Kanye? I didn't before I googled this lipstick for this review!

Mulle üldiselt see huuleläige meeldib. See ei tundu huultel kleepuv (kõige tüütum huuleläike omadus), ei kuivata, ei jää kuidagi imelikult huulevagudesse ja väike otsik aitab huulevärvi täpselt peale kanda. Halvast küljest on see küllaltki kallis (Maksimarketis 15€) ja lootsin, et värv jääb natuke tumedam (mõtle Kylie Jenneri huuled). Mulle tundub ka, et näidis, mis on mu käe peal, on palju tumedam ja pigmenteeritum, kui see, mis huultel. Võimalik, et kolm kihti või huulelainer all aitaks hädast välja. Lõhnavad need huulepulgad nagu pulgakomm, mida ma lapsena hommikust õhtuni sõin, aga kui päris purki nuusutama ei jää, siis seda pole väga tunda. Ühesõnaga ma ostaks seda huuleläiget veel.. kui allahindlus tuleb. Lisafakt: Kim Kardashian kandis täpselt seda tooni oma pulmas Kanye Westiga. Ma sain seda alles siis teada, kui seda huuleläiget selle tutvustuse jaoks googeldasin.
L'Oréal Nude Magique Blur cream in light to medium

I have a bit of mixed feelings about this product. At first I really hated it and thought it did nothing for my skin but then it started to grow on me. It promises to lessen the visibility of pores and even out the skintone, which I feel it did. I feel it also mattifies the skin a bit (in a good way) and the whole thing just looks a little better. However, it promises sheer coverage (I imagined a tinted moisturizer), but has none. The texture is weird and grainy (although when you rub it in, there are no grains), so it either flies all over the place or decides to not come out at all (in which case you apply too much pressure on the tube and it comes flying out anyway). Also, you have to get used to a very slippy, silicony, greasy feeling. It hasn't broken me out and I hope will not cause too much damage on my skin, so I will use this up and look for alternatives. If you're not bothered by a silicony feeling on the skin, then this product works very well!

See kreem tekitab minus vastakaid tundeid. Esialgu ei meeldinud see mulle üldse, aga tasapisi hakkasime siiski läbi saama. See kreem teeb kahte olulist lubatud asja - ühtlustab nahapinda ja muudab poorid vähem märgatavaks. Nahk tundub ka natuke matim (aga mitte liiga palju) ja see parandab üldist muljet ning pooride nähtavust (siinkohal siis nähtamatust). Tagaküljel lubatakse ka läbikumavat katvust, aga tegelikkuses pole sellel mingit tooni. Toote tekstuur on tuubist välja pigistades tükiline, lennates igase ilmakaarde või otsustades üldse mitte välja tulla (mis puhul vajutad liiga kõvasti ja siis lendab ikka igase ilmakaarde). Ja asi, mis mulle kõige vähem meeldib - nahal tundub katsudes silikoonine ja rasvane tunne. Üllatavalt aga seda rasvast tunnet välja ei paista. Mul pole sellest nahaprobleeme tekkinud, nii et ma kasutan selle toote lõpuni, aga otsin peale seda alternatiive. Kui see silikoonine tunne eriti ei häiri, siis on aga tegemist väga hea tootega.
Maybelline Fit Me pressed powder in 125 Nude Beige

I'm quite happy with the Maybelline Fit Me pressed powder - I mostly use it for my T-zone to get rid of excessive shine. This powder isn't completely matte, it has particles of sparkle in it but it doesn't bother me. In fact, I feel that was one of the reasons why it doesn't look cakey and covers well enough that the area doesn't shine and looks very au naturel. The packaging is pretty dreadful - it looks large even though there isn't that much product in it. The majority of space goes for the little mirror and sponge applicator that are hidden underneath. Now, if you want to see the mirror, you have to flip the product part back and forth and for that reason alone I never reach for it. I do like the actual product however and will continue to use it (not sure if I would repurchase just because there are so many products I still want to try).

Mulle Maybelline Fit Me kompaktpuuder meeldib. Ma kasutan seda T-tsooni katmiseks. See puuder ei ole täiesti matt, selle sees on väikesed säratükid, aga mind see otseselt ei häiri. Ma ütleks isegi, et see aitab loomuliku tulemuse saavutamisele kaasa, sest selle tootega ei saa end liigseks "puudrinäoks" muuta. Pakend ajab mind veidi närvi - see tundub ilge kobakas, aga tegelikult pole seal üldse nii palju toodet sees. Suurema osa võtab enda alla hoopis väike alumine sahtel, kuhu on peidetud peegel ja puudripadi (nii uhke sõna). Selleks, et peeglit kasutada, pead koguaeg tooteosa edasi-tagasi nihutama ja sellel põhjusel üksi ei tõuse mu käsi seda peeglit kasutama. Tegelik puuder mulle aga meeldib, nii et kasutan seda kindlasti edasi. Ma ei ole kindel, kas kohe tagasi ostma jooksen, sest tahaksin sada teist toodet ka proovida. 

No comments