LA BIOSTHETIQUE


Salaja on minu meigisahtlisse hiilinud mitu La Biosthetique toodet ja selle tõttu, et ma üheski neist veel pettuma pole pidanud, otsustasin neist siin juttu teha.
Olen aeg-ajalt kunstripsmekandja ja esimene La Biosthetique toode, mille endale soetasin, oli Mousse Nettoyante näopesuvaht. Ripsmetehnik soovitas kasutada ripsmete eluaja pikendamiseks täielikult õlivaba näopuhastajat. Tema kasutas seda toodet ja niisiis soovisin ka mina seda proovida. Vaht puhastab hästi ja kui seda õrnalt korra päevas silmalaugudel kasutada, eemaldab see sealt liigse rasu, mis muidu ripsmeliimile kiiresti üks-null teeks. Samas ei ole ma sellele tootele 100% lojaalne, see teeb küll oma töö ära, kuid peale pesemist kisub nägu veidi ja olulisi muutusi näonahas ei ole märganud. Peamine positiivne mõju on aga ripsmepikenduste eluajale, niisiis kasutan seda sellegipoolest edasi.

Tõelisteks staarideks on minu jaoks aga Bain Vital šampoon ja Anti Frizz palsam. Võitlesin peanahaprobleemidega ja juuksur soovitas proovida natuke kergemat šampooni, mis oleks igasuguste pahalaste vaba - parfüüm, silikoonid, sünteetilised ained, parafiiniõlid ja parabeenid - et oleks minimaalne võimalus, et sügelev ja ärritunud peanahk oleks juuksehooldustoodete koostisest tingitud. Palsam aga parandab kahuste juuste olukorda ja jätab juuksed sirgeks ja läikivaks. Enne jõulupidu üritasin endale teha professionaalse blow dry (loe: võitlesin tund aega fööni ja harjaga) ja tulemus oli tõesti läikiv, sirge ja nagu otse salongist tulnud. Minu juuksetüübi puhul on aga neil toodetel ka üks negatiivne aspekt - võimalik et tingituna sellest, et palsam on liiga toitev, peaksin uhke särava laka saavutamiseks iga päev pead pesema. Ain't nobody got time for that, niisiis hetkel kasutan vaheldumisi neid ja oma vanu juuksehooldustooteid.   


I am currently obsessing over a brand called La Biosthetique. I first got their Mousse Nettoyante facial foam because I sometimes wear eyelash extensions and my technician recommended using a face cleansing product that didn't contain any oils. It does work and I feel my lashes stay on longer, but leaves the skin a bit dry after washing. What really got me hooked on their products however, is the combination of Bain Vital shampoo and Anti Frizz conditioner. I had some scalp problems with irritation and itchiness and my hairdresser recommended this shampoo because of its natural ingredients. It doesn't contain any parabens, silicones, synthetic coloring, perfume or paraffin oils so the possibility of scalp issues from hair product ingredients is reduced to a minimum. My experience with all-natural shampoos has also not been too great as they've been a pain to get to lather up and left my hair with a hay-like texture (as nature intended, I suppose. Well, not really...). I don't experience any of that with this shampoo and my scalp does feel better because I'm not using pointless irritating stuff on it. 

The Anti Frizz conditioner improves the look of frizzy hair (which I didn't even know I qualify for but I guess winter). I tried to do a "professional" blow dry for Christmas (more like fought with a hair dryer and brush for an hour) and it really did look sleek, shiny and straight. The downside of everything is that I would have to wash and blow dry my hair every day to get this look so so far I've been using it in rotation with my old products (and rotating the appearance of an old hag and a beautiful Rapunzel). Overall a thumbs up from me to La Biosthetique and I look forward to dabbling in more of their products!

Parimat
Liina

No comments