Black Friday Madness

Ei läinud ka minust see ostlemispüha ilma ohvriteta mööda. Kinnitasin endale, et mul pole tegelikult midagi vaja, aga oma tee ostukorvi leidis sellegi poolest üsna mitu asja.
Mõtlesin kaua, kas see hommikumantel ikka on seda investeeringut väärt, kuid lõpuks andsin järgi ja lohutasin end sellega, et esiteks ei ole hommikumantel selline asi, mida tihti välja vahetama peaks ja teiseks saan ka üksi kodus end üliluksuslikult tunda. Muidugi on see valget värvi ja seetõttu ei julge ma sellega süüa ega köögis askeldada ilma et oleks hirm see ära määrida. Ei pea vist mainima, et see on kõige pehmem asi, mis kunagi mu nahka puudutanud on!

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

This shopping holiday didn't pass without me getting something. Although I reassured myself I didn't need anything, some things still found their way into my basket. 

My favourite things (and already in use) are the CK underwear and RL robe. I questioned getting the robe for a long time (mainly because of the price). In the end I caved and reassured myself that I won't be needing to replace a robe anytime soon and with it I can feel luxurious even when I am home alone. And that I do! Needless to say, it is the softest thing that has touched my skin!

L.

No comments